Iteme de start

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nume:Iteme de start
Descriere:Toti vrem sa se introduca pantalonii de start (nu cei din set) pt. a fi mai real.Ideea mea este sa ni se ofere la inceput:

~O banderola gri fara indemanari care nu vei putea s-o dai jos de pe tine(alta idee ar fi sa ne alegem noi culoarea).

Imagine

~O banda gat gri fara indemanari care nu vei putea s-o dai jos de pe tine(alta idee ar fi sa ne alegem noi culoarea).

Imagine

~Pantaloni tociti gri fara indemanari care nu vei putea sa-i dai jos de pe tine(alta idee ar fi sa ne alegem noi culoarea).Ar fi frumos sa-i primim (pe cei cu indemanari) ca si pe carpa (nu pot sa-i zic altfel) si sconcsii (la fel) de inceput.

Imagine

~Pumn care nu-l vei putea sa-l dai jos de pe tine.Damage 1-3.

Imagine

ATENTIE​

Itemele nu se vor putea da jos!Nu vor avea indemanari!Nu sunt aceleasi cu cele deja existente in joc!Aproape ca vor fi ca si fundalul acela atunci cand nu ai nimic pe tine!

Avantaje:Joc mai realistic
Dezavantaje:Nu cred ca sunt,nu e mult de munca(trebuiesc doar cateva imagini shimbate).

ATENTIE TOTI BIIP CARE NU STIU SA CITEASCA!EU VREAU DOAR SA SE SCHIMBE POZA ALB NEGRU CU UNA COLOR MAI REALISTICA DEOARECE OAMENII AVEAU CEVA PE EI IN THE WEST,NU CULEGEAU TUTUN IN CHILOTI.IMAGINILE ACTUALE ARATA DE EXEMPLU LA ARMA DE DUEL UN PISTOL.AS ORI SA SE SCHIMBE CU UN PUMN! E ASA DE GREU???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece cred ca e de ajuns ce se ofera acum la inceput :) voi vreti totul gratis :)
 

DeletedUser

Guest
Ce primim gratis? Deschide inventarul si dati toate itemele jos.Vezi pozele alea gri?Acolo o sa fie alte poze!Daca nu pricepi...
 

DeletedUser16869

Guest
CONTRA


Cum adica? nu poti sa le dai nici o data jos de pe tine? Daca imi cumpar item mai bun... ce fac, tot cu alea proaste raman?


Mai dezvolta putin ideea...
 

DeletedUser

Guest
Nu intelegeti,nu?
Vor arata ca niste iteme,dar nu se vor comporta ca unele!
Vor fi doar poze de fundal!!!
 

DeletedUser16953

Guest
ideea asta nu este una buna , totusi este m-ai bine sa ne cumparam noi itemele cu bonusuri :D

the-west-game-image.jpg
 

DeletedUser

Guest
Contra...sunt suficiente hainele ce le da la inceput...pe langa ca gasesti foarte usor pantaloni si curele pentru nivel mic
 

DeletedUser16790

Guest
el defapt vrea sa zica.......ca ar fi bine ca acele casute de la inventar unde apar acele lucruri alb-negru sa apara color dar totusi contra
 

DeletedUser12402

Guest
CONTRA!:)Nu ne ajuta cu nimic...Si nu ar trebui si curea?Sau vrei sa-ti cada pantalonii...
 

DeletedUser10049

Guest
contra, eu cred ca este suficient ce ne este oferit in momentul de fata la inceput:)
 

DeletedUser8851

Guest
Contra
Pe playeri nu ii ajuta cu nimic si i-ar pune la treaba degeaba pe cei de la INNO
 

DeletedUser

Guest
Nu vad cu ce ne ajuta chestia asta si deja exista item-uri de fundal deci CONTRA.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus