Iteme de start

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Deci sunt iteme fără îndemânări. Doar nu ai vrea sa dai bani pe ele...
Ar mai fi o idee: sa nu-ți apară în inventar ca se le poți vinde, ele sa apară automat pe noi când nu avem nimic pe noi(de ex: dacă dau un colier sau arma jos, sa apară imediat în locul lor, pumnul și banderola).
Oricum PRO, pentru ca este realistic.

Cineva destept.
 

DeletedUser

Guest
ar fi realist sa ne putem crea noi hainele cu produsele adunate de la munci...si sa le dam designul nostru..si indemanari pe bani<3W
 

DeletedUser

Guest
ar fi realist sa ne putem crea noi hainele cu produsele adunate de la munci...si sa le dam designul nostru..si indemanari pe bani<3W

indemnari pe bani :-? aia care au cate 200-300k isi fac niste haine de nici nu iti vine sa te mai joci the-west....ce iddei aveti si voi ...si cu ce ar face asta mai realist jocu :O
 

DeletedUser

Guest
Contra.Deci,sa gandim logic,realistic, daca nu vrei sa porti ceva,atunci nu porti...Imaginile alea erau doar ca sa ajute pe incepatori..sa-si dea seama ce obiecte vine unde....
 

DeletedUser

Guest
Mai bine umblu gol..ce rost are sa iei iteme fara indemanari.?contra..+ ca nu le pot da jos de pe mine:))
 

DeletedUser17825

Guest
Nu sunteti prea destepti astia cu contra.

Itemele alea sunt puse "de aspect" acolo sa nu fie alb negru inventaru.Plus ca zic eu ar ajuta ar fi si mai realistic si mai frumos.
Pro.
 

DeletedUser16869

Guest
Pune si tu niste poze, mai adapteaza putin ideea si apoi revin-o :P

...................
 

DeletedUser

Guest
Eu zic deocamdata CONTRA, vezi ca sunt multe pareri si motive sus, incearca sa iti faci ideile mai explicite.
 

DeletedUser19554

Guest
LMAO! :whistle:
fara indemanari care nu vei putea sa-i dai jos de pe tine
Cum vine asta frate? Raman cu ei pana la 120 :huh: Idee gandita pe WC
Contra!
 

DeletedUser

Guest
CONTRA a mai zis un jucator toti vreti multe iteme de la inceput da nu vrei si colt de aur ma la inceput? deci tit CINTRA:sad:
 

DeletedUser20059

Guest
Am facut niste desene orientative...Ar trebui sa arate cam asa:

Inainte:

screenshot001lt.jpg


Dupa:

screenshot001ne.png


Bineinteles ca nu o sa arate la fel ca al meu.:d

PS: PRO...
 

DeletedUser13088

Guest
CONTRA e un joc, nu se uita nimeni sub fusta, si daca o luam ca pe un joc e acelasi lucru cu sau fara haine+ ca ai pumn la dueluri si inca un + la forturi ai piatra deci nui buna ideea
 

DeletedUser12909

Guest
Contra, am inteles idea dar totusi nu este necesar, poti considera ca itemele propuse de tine sunt cele de pe fundal, plus ca faci destul de usor aproape tot setul de incepator, in vestul salbatic cand iti dadeai jos hainele apareau automat altele ce nu te lasau sa fii nud? era imposibil sa fii nud?in vestul salbatic te nasteai imbracat?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus