Iteme din St Patrick

  • Autor subiect DeletedUser1088
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1088

Guest
Salut am si o problema cu itemele.
Luni mi-a picat toate itemele din set mai putin pusca si arma de foc. Deja mai sunt 2 zile si se duce eventu. Intrebarea mea este de ce nu pica pusca si arma de foc cand la altii le-a picat toate itemele intr-o zi si le-au mai picat si cate 3-4 iteme la o munca, trebuie sa fie o anumita munca de lvl mic cum ar fi taietor de lemne sau culegator de portocale etc..
 

DeletedUser10117

Guest
Salut am si o problema cu itemele.
Luni mi-a picat toate itemele din set mai putin pusca si arma de foc. Deja mai sunt 2 zile si se duce eventu. Intrebarea mea este de ce nu pica pusca si arma de foc cand la altii le-a picat toate itemele intr-o zi si le-au mai picat si cate 3-4 iteme la o munca, trebuie sa fie o anumita munca de lvl mic cum ar fi taietor de lemne sau culegator de portocale etc..

Desii la unii le pica intr-o zi poate tu nu ai acest noroc sa zicem,trebuie sa perseverezi,de exemplu mie mi-a picat revolveru dupa 3 zile de munca,iar in a 3 zi am echipat setul de sarbatori si am dat la pazeste fortul 50 de comenzi.

Armele si restul itemelor pica la orice munca cate 15 secunde.

PS: calul,potcoava si papionul pica doar la misiune.
 

DeletedUser22039

Guest
N-ai noroc , dupa 2 zile de 200 de munci = 200 energie folosita la 15s ,mi-a picat .
 

DeletedUser14746

Guest
Salut am si o problema cu itemele.
Luni mi-a picat toate itemele din set mai putin pusca si arma de foc. Deja mai sunt 2 zile si se duce eventu. Intrebarea mea este de ce nu pica pusca si arma de foc cand la altii le-a picat toate itemele intr-o zi si le-au mai picat si cate 3-4 iteme la o munca, trebuie sa fie o anumita munca de lvl mic cum ar fi taietor de lemne sau culegator de portocale etc..

pica dar mai greu!
eu de exemplu am avut probleme pe o lume cu revolverul,a picat f greu!
Pe alta lume,am avut cate 2 iteme in acelasi raport de 15 secunde :))

Depinde de noroc ;)
Persevereaza,sigur o sa pice ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus