Iteme Nevandabile

  • Autor subiect DeletedUser25738
  • Data de început

DeletedUser25738

Guest
Sunt foarte multe iteme care cad la circul calator si la alte evenimente care nu pot fi vandute. Imbunatatiri de fort, imbunatatiri de viteza, de jucator, etc.
Acum in functie de jucator, unii le folosesc, altii nu. Sa poata sa fie vandute la magazin, nu licitabile si pe o suma rezonabila, intre 200-600$.
Pro, scapam din inventar de lucruri nedorite.
Contra, cei cu multi o sa castige ceva bani in plus.Dar daca mergem doar pe premiza asta, o sa ne lasam de joc, pt ca in tot si toate cei cu multi o sa gaseasca un avantaj, mai mic sau mai mare.
 

DeletedUser

Guest
PRO , si eu am multe iteme pentru fort pe care nu le voi folosi niciodata , decat sa ramana acolo ca sa ocupe spatiul , mai bine sa le putem vinde.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA! Nu ai model de postare si mie imi plac nevandabile.
 

DeletedUser25738

Guest
vyper mie nu imi plac..cand stau si caut prin n pagini in inventar.....ok nu se vand, dar sa se faca ceva sa scapam de ele.....cum pe tine nu te deranjeaza pe altii da.. dupa cum vezi ideea e bruta, nu e treaba mea sa stau sa o dezvolt ca nu sunt angajat inno.....e idee, daca o pun in aplicare sau nu, e alegerea lor, si cum
 

DeletedUser20819

Guest
Scapam de tot felul de imbunatatiri pt fort :d
Nu de alta, dar ruginesc :P

PRO
 

DeletedUser

Guest
vyper mie nu imi plac..cand stau si caut prin n pagini in inventar.....ok nu se vand, dar sa se faca ceva sa scapam de ele.....cum pe tine nu te deranjeaza pe altii da.. dupa cum vezi ideea e bruta, nu e treaba mea sa stau sa o dezvolt ca nu sunt angajat inno.....e idee, daca o pun in aplicare sau nu, e alegerea lor, si cum
Pai tocmai ca pe mine nu ma deranjeaza cu nimic am dat CONTRA. Mie imi place sa am cat mai multe utilizabile.
 

DeletedUser16010

Guest
vyper mie nu imi plac..cand stau si caut prin n pagini in inventar.....ok nu se vand, dar sa se faca ceva sa scapam de ele.....cum pe tine nu te deranjeaza pe altii da.. dupa cum vezi ideea e bruta, nu e treaba mea sa stau sa o dezvolt ca nu sunt angajat inno.....e idee, daca o pun in aplicare sau nu, e alegerea lor, si cum

Ai functia Cauta in inventar, ca sa nu te mai chinui.

Contra propunere inutila, nu vad rostul in a le face vandabile.
 

DeletedUser25738

Guest
vad ca nu prinzi ideea.....i.a cauta tu prin vre.o 10pag din inventar diverse chestii de vrei sa le pui la piata....plus ca se incarca si mai greu uneori ...... in fine idee e urmatoarea...nu avem ce face cu ele...si nici nu putem sa scapam de ele..nici pe 1$ nici pe 1000$.........intelegi? asta e ideea...vrem doar sa scapam de ele atat...
 

DeletedUser

Guest
vad ca nu prinzi ideea.....i.a cauta tu prin vre.o 10pag din inventar diverse chestii de vrei sa le pui la piata....plus ca se incarca si mai greu uneori ...... in fine idee e urmatoarea...nu avem ce face cu ele...si nici nu putem sa scapam de ele..nici pe 1$ nici pe 1000$.........intelegi? asta e ideea...vrem doar sa scapam de ele atat...
poate tu vrei sa scapi de ele ... eu nu vreau deloc .. ba chiar as vrea sa am mai multe.
 

DeletedUser25738

Guest
pai sa le puna la piata, la licitatie la orice...si toate sunt ale tale... :)))
 

DeletedUser25738

Guest
consider ca puse la licitatie sau vandute la piata, e mai bine...asa tu ca fortist ai de unde sa cumperi ce iti doresti, si cand o sa apara multe la piata o sa fie si pretul mic la ele..si asa eu pot sa cumpar doar ce ma intereseaza.......si setul patrick`s daca maine as putea sa.l vand, ajunge direct la vanzator.... fiecare cu stilul si alegerea lui....de asta zic, cum tu vrei cat mai multe, altii nu isi doresc.....mai bine sa am optiunea de a alege ce sa fac, decat impunerea.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA! Sunt destule utilizabile la piata, nu ai model de postare si cred ca a mai fost propus asa ceva.
 

DeletedUser22039

Guest
Contra , nevandabilele ar fii bine sa ramana asa , nu sa fie pe piata si sa le aiba unu de lvl 1 care joaca de o zi dar i-a dat unu 100k spre exemplu .
 

DeletedUser11724

Guest
pro. am conturi cu o gramada de iteme pentru fort pe care nu le voi folosi deci de ce sa nu le dau cuiva care are nevoie de ele
 

DeletedUser25738

Guest
vreau sa vad si eu cine iti da tie ca incepator 100k..... :))) plus ca cele nevandabile m.am referit la categoria care cad la diverse evente....nu la testoasa, puncte de munca, etc.....
 

DeletedUser

Guest
La circ :
Propun sa fie scoase bonusurile de 10, 15, 20 puncte la anumite munci si sa fie inlocuite cu un bonus de 25 puncte la orice munca. De asemanea sa fie introduse bonusuri de 5 si 10 % aplicate la punctele de munca (daca aduni de exemplu 1000 puncte la o munca primesti in plus 50 sau 100 puncte). Nu cred ca cineva ar cumpara pictura reconditionata, crucifix sau catuse intarite.
Bonusurile de noroc de 1 si 2% nu sunt folositoare si propun sa fie scoase. Sunt penibil de mici daca tinem cont ca setul allan da 50% bonus noroc, calul si saua cartwright tot 50% .
 

DeletedUser14746

Guest
La circ :
Propun sa fie scoase bonusurile de 10, 15, 20 puncte la anumite munci si sa fie inlocuite cu un bonus de 25 puncte la orice munca. De asemanea sa fie introduse bonusuri de 5 si 10 % aplicate la punctele de munca (daca aduni de exemplu 1000 puncte la o munca primesti in plus 50 sau 100 puncte). Nu cred ca cineva ar cumpara pictura reconditionata, crucifix sau catuse intarite.
Bonusurile de noroc de 1 si 2% nu sunt folositoare si propun sa fie scoase. Sunt penibil de mici daca tinem cont ca setul allan da 50% bonus noroc, calul si saua cartwright tot 50% .

total de acord cu tine ;)
PRO
 
Sus