jafuri

  • Autor subiect DeletedUser21007
  • Data de început

DeletedUser

Guest
:shoot::Ph34r::Ph34r::shoot:

Dute pe alte jocuri... The west nu e de tine.
Vrei sa jefuiesti oras? Dute frate in alta parte.
 

DeletedUser

Guest
A fost propusa de n ori si refuzata . Tu ai insiruit niste idei la intamplare . Sa joace skandenberg ? Ma lasi ?

Contra
 

DeletedUser17275

Guest
PRONTRA

Propunerea este buna, recompensele trebuie sa fie mai mari
Iar in inchisoare ar trebui sa stai cel mult o zi
 

DeletedUser21007

Guest
sugestie: propun sa se poata jefui banca.
descriere:astfel se vor putea imbogati jucatorii mai repede 1 jaf posibil la 48 de ore dar daca esti prins jefuind banca intrii la inchisoare unde poti face skandenberg sa joace poker sa joace remi si pot evada dar evadarea reusita duce la cautarea jucatorului pentru 24 de ore cu o recompensa facuta la nimereala in inchisoare timpul e 3 ore dar daca e evadarea este esuata se dubleaza timpul de inchisoare de unde mai poti iesi pe cautiune platita de alt jucator.pentru a evada va aparea un buton cu niste catuse rupte esti prins daca unul din primari se afla acolo dar te va prinde doar daca va chema garda de la cladirea inchisoare dar dupa chemarea garzii se va face un duel cu gardianul pe care daca il invingi scapi dar infrangerea duce la prindere daca tia dat cel putin 100 daune daca nu il vei imobiliza pe gardian si vei scapa si se vor lua maxim 2000$ daca sunt atatia bani in banca:bandit:
avantaje/dezavantaje:e bine ca te imbogatesti repede dar e rau fiindca nu poti iesi decat daca evadezi sau se plateste cautiunea dar daca nimeni nu o plateste ramai la racoare nu stiu cum o luati dar se vor putea lua doar 2000$ doar daca sunt atata
500000$ si vei sta in inchisoare cat timp e nevoie pentru ispasirea pedepsei adica pentru cei care nu stiu depinde de suma luata

PRONTRA

Propunerea este buna, recompensele trebuie sa fie mai mari
Iar in inchisoare ar trebui sa stai cel mult o zi
cum am facut acum iti convine?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pro , eu zic ca , castigurile de dupa jaf sa varieze intre 5000$ si 20000$ , sa fie mai mari nu? si sa poti gasi si obiecte
 

DeletedUser10625

Guest
Pro

Jefuitul bancii ne lipseste... I shoot the Sheriff !!
 

DeletedUser21007

Guest
apropo se va lua 20% sau cat vrea inno eu am dat un procent orientativ
 

DeletedUser22916

Guest
Mi se pare foarte buna ideea dar eu zic ca trebuie analizata pe bucati.

Update 1 - Jefuirea bancii(implementarea gardianului si a corelarii bani-arma bani-nivel de duel)
Update 2 - Inchisoarea (ai pierdut duelul ai fost capturat , apelezi la prieteni care iti vor plati recompensa s-au mituiesti seriful cu pepite s-au sume mari de bani sa iesi singur)
 
Sus