Jocurile Olimpice 2012

DeletedUser9380

Guest
Al dracu arbitru de la scrima :| . Tine cu italieni .

Măscărici italianul ăla.La fiecare tuşă(sau cum se numeşte) a lui Rareş, italianul protesta şi îşi scotea masca, ilegal.Pe lângă asta, se oprea să îşi lege şireturile, se prefăcea că l-a lovit în piept şi a vrut schimbarea sabiei.
Mă bucur că l-a bătut cu 15-7 ungurul pe italian, totuşi.
Felicitări Alin Moldoveanu!
 

DeletedUser

Guest
Daca aveam si noi la inot vreo 7-8 luam 2-3 medalii in plus . Nu am vazut penimeni la inot :-?? de la noi
 

DeletedUser

Guest
Buna!
Si eu urmaresc Jocurile Olimpice (cand pot), dar am vazut pana la gimnaste, Larisa Iordache aka Piciul, saraca, a participat chiar daca avea probleme la picior, o admir pentru efortul depus. Le tin pumnii!
 

DeletedUser

Guest
Am luat si un aur la tir 10m,castigat de alin george moldoveanu,2 medalii de argint la judo,dar ma mira faza cu ana maria branza nu a mai fost ca anul trecut cand a castigat aurul:mad:
 

DeletedUser

Guest
Am luat si un aur la tir 10m,castigat de alin george moldoveanu,2 medalii de argint la judo,dar ma mira faza cu ana maria branza nu a mai fost ca anul trecut cand a castigat aurul:mad:

Ce ai fi vrut sa faca ea la 30 de ani contra cuiva de 22 ?Mai imbatraneste lumea in patru ani.

Oricum,a mai luat Romania medalie de bronz la haltere.
 

DeletedUser

Guest
Am luat si un aur la tir 10m,castigat de alin george moldoveanu,2 medalii de argint la judo,dar ma mira faza cu ana maria branza nu a mai fost ca anul trecut cand a castigat aurul:mad:

Anu' trecut ? WTF , cand erau j. olimpice acum 4 ani tu nici in picioare nu stiai sa mergi :|
 

DeletedUser7994

Guest
Am luat si un aur la tir 10m,castigat de alin george moldoveanu,2 medalii de argint la judo,dar ma mira faza cu ana maria branza nu a mai fost ca anul trecut cand a castigat aurul:mad:

Tu nu ai luat nimic:nu:...ai stat acasa si te-ai uitat la tv de pe canapea.Patriotilor.
 

DeletedUser20997

Guest
Tu nu ai luat nimic:nu:...ai stat acasa si te-ai uitat la tv de pe canapea.Patriotilor.

Dacă ai citi mai bine, ai fi văzut "câştigat de Alin George Moldoveanu", care chiar după nume, reprezintă naţiunea mea! Huo România!
 
Sus