La taclale

DeletedUser

Guest
am pierdut link-ul

Dar la 150 iti da 30 carisma, 30 dexteritate, 30 putere si 30 mobilitate + inca ceva :)))
 

DeletedUser19531

Guest
Ce bonus dă noul set de crăciun?

15rcyop.jpg
 

DeletedUser

Guest
15rcyop.jpg

Setul arata superb, nu stiu daca mai e altcineva caruia ii place dar setul chiar arata superb, intr-un mod ciudat, dar macar avem design nou la fiecare item si nu sunt design-uri reciclate folosind alte culori, cred ca stiti la ce ma refer.:ras:
 

DeletedUser25880

Guest
Ma puteti injura 100 de zile dar mie eventu de Craciun mi se pare o prostie pentru ca oricine are bani,pepite poate avea seturi bune(cullen,doolin etc) iar jocu o sa scada in preturi si asa oricine o sa aibe seturi bune.
Mie unu nu imi pasa dar cred ca celor de la inno o sa le cam pese pentru ca diferenta dintre jucatori o sa fie doar lvl-u.
 

DeletedUser14046

Guest
Ma puteti injura 100 de zile dar mie eventu de Craciun mi se pare o prostie pentru ca oricine are bani,pepite poate avea seturi bune(cullen,doolin etc) iar jocu o sa scada in preturi si asa oricine o sa aibe seturi bune.
Mie unu nu imi pasa dar cred ca celor de la inno o sa le cam pese pentru ca diferenta dintre jucatori o sa fie doar lvl-u.

Pai si ai fi vrut sa primesti gratis cateva seturi de Craciun sau cum ? Cand va aud .... daca era doar cu pepite sau oup-uri faceati toti spume si comentati ca pepitarii sunt avantajati.Acuma ca e cu dolari din joc nu va convine iar....
Parerea mea este ca e cel mai echilibrat event facut de Inno pana acuma si sper sa devina o traditie.:up:
 

DeletedUser23483

Guest
Sper'ma'ta da' speri degeaba.Sunt doar de Craciun event-urile de acest gen
 

DeletedUser

Guest
Pai si ai fi vrut sa primesti gratis cateva seturi de Craciun sau cum ? Cand va aud .... daca era doar cu pepite sau oup-uri faceati toti spume si comentati ca pepitarii sunt avantajati.Acuma ca e cu dolari din joc nu va convine iar....
Parerea mea este ca e cel mai echilibrat event facut de Inno pana acuma si sper sa devina o traditie.:up:

Daca celor de la Inno le-ar fi pasat mai mult de jucatori, noile iteme nu ar fi avut aspectul pe care il au acum.
 

DeletedUser25625

Guest
Daca celor de la Inno le-ar fi pasat mai mult de jucatori, noile iteme nu ar fi avut aspectul pe care il au acum.

daca te referi la design ai dreptate ,arata frumos dar nu se potriveste temei jocului "western,, ar trebui cv mai specific acestui gen .in opinia mea cele mai frumoase seturi sunt cele de la eventu de pasti.
 

DeletedUser25910

Guest
Va incepe pe 18.12.2014 ora 10:00.
Deci nu a specificat care 10... poate AM sau PM....
Deci TEAPA !!
 

DeletedUser24018

Guest
Recfree, cu replica aia încercai să te potolești și pe tine?! :d:d
 
Sus