La taclale

DeletedUser25910

Guest
Te urasc ai prea multa dreptate!dar cu ocazia asta updatam seturi :D dar sa fie tombolele si cu alceva inafara de seturi sa construim ceva un tren si cane face cel mai mult x primeste y ...

Faza cu upgrade nu va fi ceva rau[parerea mea] .Trebuie multe iteme pentru a face un upgrade si nu este convenabil.Si multi nu o vor face decat pana la level 1-3 maxim
 

DeletedUser25625

Guest
Faza cu upgrade nu va fi ceva rau[parerea mea] .Trebuie multe iteme pentru a face un upgrade si nu este convenabil.Si multi nu o vor face decat pana la level 1-3 maxim

pai ma baiatule imi place cum gandesti dar ce naiba vrei lvl 100? la caciuli mai merge dar cred ca formula este 3 pt lvl1 9 pt lvl 2 deci nr 3 la puterea lvl-ului
 

DeletedUser25910

Guest
pai ma baiatule imi place cum gandesti dar ce naiba vrei lvl 100? la caciuli mai merge dar cred ca formula este 3 pt lvl1 9 pt lvl 2 deci nr 3 la puterea lvl-ului
Esti ca un copil .Nu inteleg ce vrei tu.
Cum spune si xShteff: astea sunt fite deja.

Vrei sa ai un item de level 999 ,cumpara de pe acum acel item. Iti trebuie multi $ si sa dormi bine ca sa visezi bine la acel item pentru ca nu se va intampla in timpul asta ,poate peste 10-20 ani daca va mai exista west-ul :hmf:
 

DeletedUser12588

Guest
Esti ca un copil .Nu inteleg ce vrei tu.
Cum spune si xShteff: astea sunt fite deja.

Vrei sa ai un item de level 999 ,cumpara de pe acum acel item. Iti trebuie multi $ si sa dormi bine ca sa visezi bine la acel item pentru ca nu se va intampla in timpul asta ,poate peste 10-20 ani daca va mai exista west-ul :hmf:

Stai linistit! Ca stie INNO cum sa-si faca surse de venit pentru anii ce urmeaza.
Poate peste 3-4 ani se inchide, daca continua cu astfel de c.......
 

DeletedUser25625

Guest
Esti ca un copil .Nu inteleg ce vrei tu.
Cum spune si xShteff: astea sunt fite deja.

Vrei sa ai un item de level 999 ,cumpara de pe acum acel item. Iti trebuie multi $ si sa dormi bine ca sa visezi bine la acel item pentru ca nu se va intampla in timpul asta ,poate peste 10-20 ani daca va mai exista west-ul :hmf:

pai bre eu sunt de partea ta baiatule...
 

DeletedUser8160

Guest
Ati auzit si voi vestea ? Pff..nu credeam ca o sa se intample asta :nesigur:
 

DeletedUser25625

Guest
Dar ce ? nu va place? parca pe aici erau multi care se plangeau ca le dau la mustacios
 

DeletedUser

Guest
Fite? Deloc! N-am de ce sa dau motiv, pentru ca nu-i pasa la nimeni si nu va tine cont. :hmf:

Te-ai gandit oare ca nimanui nu-i pasa parerea ta, cate vreme nu aduci un argument? De ce nu-ti place? Nu vrei sa zici? Tine pentru tine atunci. Faci trafic degeaba.
 

DeletedUser12588

Guest
Te-ai gandit oare ca nimanui nu-i pasa parerea ta, cate vreme nu aduci un argument? De ce nu-ti place? Nu vrei sa zici? Tine pentru tine atunci. Faci trafic degeaba.

Pot sa am 100 de argumente, ca putini sunt cei care vor intelege sau pe care sa-i intereseze. Chiar nu ma impresionezi cu exprimarile tale. :))
 
Sus