La taclale

DeletedUser25625

Guest
tot timpul o sa fie nemultumiti e o traditie de Pasti.Nu stiati>?<3W
 

DeletedUser14746

Guest
nimic =))
stai ca sunt 5-10 jucatori / lume la 150 :)) pana ajung mai multi,mai e ;)
gandeste-te cati au fost la 120 ;)
 

DeletedUser14746

Guest
cati sa fie ... multi ... pagini intregi .. nicidecum MAXIM o pagina ca si acum(la 150)
Pe l1 cred ca sunt ce-i mai multi si mi se pare normal avand in vedere ca e o lume veche si o lume FOARTE activa spre deosebire de altele ;)
In rest ... sunt foarte putini la 150
 

DeletedUser16010

Guest
Si asa imi ia 2 ani numa din logari sa ajung la 150 =)))
Cat imi mai trebe sa ajung la 180/200 =)))
 

DeletedUser25625

Guest
Cu ocazia zilei pony expres nu ne puteau da si noua [item=666000] ?
 

DeletedUser25100

Guest
Ce se mai aude de 150->180/200?

Ar fi frumos sa se bage nivel 180 sau chiar 200. Asa am ajunge si noi la 1500-2000 de puncte pe ceva;)). La inceput tin minte ca ma gandeam cat de mult e pana la 120 apoi cand s-a bagat update-ul cu 150 ma gandeam ca imi va lua mult sa ajung acolo. Aproape am ajuns..insa iti spun ca m-as pune sa ajung la 180-200. Desigur trebuie sa privim si din partea developerilor si cred ca si ei vor mai multe pepite. Vor fi jucatori care vor trage tare cu pepite sa ajunga la 180-200.. si credeti-ma o sa le trebuiasca niste saci in loc de buzunare. Vom ajunge sa avem lucruri care nici nu le visam acum, asa cum nu am visat lucrurile actuale in urma cu cativa ani. 100% se vor baga in joc seturi noi, extraordinare si multe iteme care sa acapareze golul de la 150 la 200 in ceea ce priveste imbracamintea actuala. E mult de lucru pe un upgrade asa mare.... Oricum cred ca pana la urma se va opri "upgradarea" in ceea ce priveste nivelul. Adica ..sa fim serios.. daca ne gandim in perspectiva lunga, ce ziceti de un cont nivel 900?
Imbunatatirea e sanatoasa si da vitalitate dar trebuie facuta rar si bine, nu des si prost:):cool:

O sa fie si potiuni de XP la veteran shop. :whistle:

Nu stiu ce sa zic de asta..s-ar putea sa nu se bage niciodata. Ganditi si voi..xp gratis cu o metoda nelimitata de-al obtine. Nu depinde de energie, viata, seturi etc. xp-ul respectiv deci nu depinde de pepite. Nu cred ca se va implementa pe ro potiunea respectiva.
 

DeletedUser14746

Guest
potiunea de xp nu o sa se bage niciodata la shop ;) (nu tot ceea ce e pe beta se implementeaza 100% si pe serverele astealalte)

legat de nivel 180-200 ... mai puteti visa :))
Parerea mea e ca daca se baga ... o sa dureze ani sa ajungi la nivelul ala ... ganditi-va ca de la 120 la 150 a fost greu ... dar de la 150 la 180(de exemplu) ... dau o perioada de minim 3 ani sa ajungi pana acolo avand in vedere necesarul URIAS de xp :D
 
Sus