La taclale

DeletedUser25980

Guest
Nu inteleg de ce au creeat asa un dezavantaj cu acest update. Cum se poate intampla sa ratez 2 lovituri de langa el... la o patratica distanta?
 

DeletedUser25046

Guest
Cum naiba se calculeaza sansa de lovire/ ferire la aventuri? Ratez ca in filme.:mad:

Distanta x viteza de deplasare a glontului - viteaza vantului (daca bate din sens invers ) - greutatea glontului ... asta daca nu ai arc :))))
 

DeletedUser8280

Guest
Neata .
ati facut misiunea Padurar singuratic ? Cat de greu pica acele dovezi ? Am tot dat la 15 secunde si dupa 2-3pagini de rapoarte ... nimic :huh: imi scapa mie ceva ?
 

DeletedUser8280

Guest
Puncte pe plus am si eu :-? Dar inca nu a picat nimic .. inseamna ca voi mai incerca daca la tine au picat :shoot:
 

DeletedUser8280

Guest
La ce activitate e in west , pe forum .. ce mai vreti sa se faca ?
 

DeletedUser14746

Guest
poi jucatorii activi tot activi sunt ...
care e sa-si dea interesul pentru joc/forum tot o fac indiferent de update-uri,indiferent de timp ..
 

DeletedUser8280

Guest
Am citit si eu acum cateva editii . Chiar mi-au placut , in special interviurile :up: Ar fi misto sa se mai faca macar o editie . Sau macar un interviu .. asa mai aflu si eu de jucatorii "de legenda" .
Ar fi o treaba daca mai da cineva de jucatorii astia (banuiesc ca majoritatea s-au retras) . Ar fi super o impresie despre jocul actual fata de cel practicat de ei . Am si eu amintiri , dar eram prea mic prin 2009 cand jucam si nu am dost niciodata un player "performant" .
 
Sus