La taclale

DeletedUser25046

Guest
cine stie cum era formula de duel in 2011? am inteles ca se revine la vechea formula .. sau ceva apropiat
 
Ultima editare de un moderator:

just4fun

The Boss
Asteapta vreo 3-4 zile pana intra unu' atunci :ras: Ai vazut tu administrator sa-si dea cu parerea aici? :ras:


Am zis ca nu e o idee rea doar ca nu are rost. Nicio propunere de aici nu a fost trimisa mai departe.

iti multumesc mult pentru grija pe care o porti celor care se ocupa de forum si administrare insa cu siguranta nu cunosti exact ce anume s-a trimis mai departe si ce nu s-a trimis.
oricum, se stie ca tu esti atotcunoscator si cititor in carti de tarot si stele si drept urmare nu as vrea sa te contrazic in vreun fel.

Asa au zis ei, tu ii crezi? :)) Daca o trimiteau mai departe iti ofereau si un raspuns, cum se face pe serverul International.

Serverul international te referi probabil la beta - din cate tin eu minte, beta este o lume de test - acolo este locul unde se introduc si se aduna cele mai multe nationalitati, cele mai multe pareri etc etc.


Nu stiu ce te face pe tine sa ajungi la concluzia asta insa timpul mediu de raspuns la un ticket in ultimele luni a fost de aproximativ 8 ore.
oricum, este foarte usor sa iti dai cu parerea in necunostinta de cauza.

lasand gluma deoparte, cred ca este momentul sa revenim la tema subiectului si anume "la taclale" - dezbaterile cu privire la activitatea zilnica a echipei de administrare nu se discuta aici (daca doriti sa aruncati cu caramizi/pietre/rosii sau alte materiale va astept pe privat).
 

DeletedUser16010

Guest
Nu stiu ce te face pe tine sa ajungi la concluzia asta insa timpul mediu de raspuns la un ticket in ultimele luni a fost de aproximativ 8 ore.
oricum, este foarte usor sa iti dai cu parerea in necunostinta de cauza.

Nu ii chiar necunostinta de cauza. :P
|||||||
xNoUVSe.png
 

just4fun

The Boss
Nu ii chiar necunostinta de cauza. :P
|||||||
xNoUVSe.png

cateodata se mai intampla insa daca ma uit cu atentie, timpul de raspuns este in "timpul acceptat".
oricum, cu siguranta daca te-ai uita peste ticketele vechi ai vedea ca timpul nu este doar acela - anumite probleme nu se rezolva peste noapte.

:blink: unde ma inscriu la lotto?

https://forum.the-west.ro/showthread.php?t=48503

acolo te inscrii la loto
 

DeletedUser16010

Guest
cateodata se mai intampla insa daca ma uit cu atentie, timpul de raspuns este in "timpul acceptat".
oricum, cu siguranta daca te-ai uita peste ticketele vechi ai vedea ca timpul nu este doar acela - anumite probleme nu se rezolva peste noapte.

nu-i bai, am raspunsuri si la 5 min diferenta :P
 

DeletedUser24094

Guest
Mie de obicei mi se raspundea in 10-20 de minute la tickete.

Acum e vara, concedii, caldura, nu sta lumea mereu la pc sa-ti raspund la ticket de urgenta :).
 

DeletedUser

Guest
Serverul international te referi probabil la beta - din cate tin eu minte, beta este o lume de test - acolo este locul unde se introduc si se aduna cele mai multe nationalitati, cele mai multe pareri etc etc.

Beta e beta si serverul international e serverul international. Adica NET. Acolo toate propunerile sunt scoase la vot, si cele care depasesc o anume norma vor fi trimise mai departe, si se va oferi raspunsul dezvoltatorilor. Pe beta se ofera raspuns direct din cauza ca Diggo, pe langa faptul ca e CM, mai e si dev in joc.

oricum, se stie ca tu esti atotcunoscator si cititor in carti de tarot si stele si drept urmare nu as vrea sa te contrazic in vreun fel.

Pai si tu in loc sa te folosesti de unu' care le stie pe toate ii iei pe aia care habar n-au? :))

(daca doriti sa aruncati cu caramizi/pietre/rosii sau alte materiale va astept pe privat).

Cu furci si topoare primesti? :))
 
Sus