La taclale

DeletedUser12588

Guest
8ec112fd_o.png
 

DeletedUser19531

Guest
Doar eu am bug la punctele de prietenie? :nesigur:

Cufarul de otel sa primeste la 500 de puncte de prietenie, din aceasta cauza iti arata ca ai adunat 415. Cele 100 de puncte nu-ti apar in zona cu verde, in zona cu verde iti arata doar cele de care ai nevoie pentru cufarul de otel dupa ce ai deblocat nivelul. Ai nevoie de 100 de puncte de la nivelurile anterioare(astea sunt pentru deblocare) + 400 (astea sunt pentru obtinere)ce reprezinta cerintele proprii de la nivelul cu acel cufar.
 

DeletedUser12588

Guest
Cufarul de otel sa primeste la 500 de puncte de prietenie, din aceasta cauza iti arata ca ai adunat 415. Cele 100 de puncte nu-ti apar in zona cu verde, in zona cu verde iti arata doar cele de care ai nevoie pentru cufarul de otel dupa ce ai deblocat nivelul. Ai nevoie de 100 de puncte de la nivelurile anterioare(astea sunt pentru deblocare) + 400 (astea sunt pentru obtinere)ce reprezinta cerintele proprii de la nivelul cu acel cufar.

Am inteles, dar acum cateva zile arata 415/500.
 

DeletedUser19531

Guest

DeletedUser16010

Guest
E un cal de la o viitoare misiune:

creativity_animal.png


id:1015000

E bug la respectiva misiune, am inteles ca abia luni se rezolva. Daca nu ma insel aceasta misiune face parte din recompensa globala de la eveniment, recompensa ce ar trebui deblocata cu craite.

Iar apare tombola la ora 11:00??? Iar primim informatii gresite???

Pai nu e gresit, apare la ora 10 (gmt+1) :D
 

DeletedUser22610

Guest
Jos Inno games, jos pepitaria!
Haide sa iesim in "strada"! :Ph34r::Ph34r::shoot:


lol
 

DeletedUser19531

Guest
E bug la respectiva misiune, am inteles ca abia luni se rezolva. Daca nu ma insel aceasta misiune face parte din recompensa globala de la eveniment, recompensa ce ar trebui deblocata cu craite.


Misiunea nu e de la eveniment si se pare ca acolo unde scrie :
Oraş fantomă Porțile cimitirului se deschid singure și liniștit în timp ce tu intri. Statuile aruncă privirea lor stranie spre tine. Poate biserica din apropiere este un pic mai prietenoasă. Băiatul ar putea fi acolo. Necesar: - Ai atins Bucătar de campanie puncte de îndemânare în profesia 600. - : 0/1

este vorba de o rugaciune.
 

DeletedUser25910

Guest
Scriptul de trimis flori mai repede nu arata cine a dat si cine nu. Nu sa facut update la script sau este altul?
 

DeletedUser10117

Guest
Misiunea nu e de la eveniment si se pare ca acolo unde scrie :


este vorba de o rugaciune.

dupa cum am scris in postul cu misiunea am bagat rugaciune 15 minute...si nimic...am craftat un produs de la rubrica 600 craft si nimic..am folosit produsul craftat..si nimic....
 
Sus