La taclale

daca va aduceti aminte InnoGames a scos un joc browser acum cativa ani. Se numea Rising Generals. Nu cred ca a tinut mai mult de 2 luni ca si l-au inchis. Imi facusem cont, voiam sa joc serios. Cand colo.....vad ca s-a inchis :(
 

DeletedUser24094

Guest
Pain, deviezi putin de la subiect acolo.

Eu personal chiar nu vreau sa atac echipa west, tot ce nu pot înțelege e lipsa de interacțiune dintre ei și jucători.

Si, wiki e mort de mulți ani, dar nu a fost niciun post in care sa ceara jucătorilor ajutorul cu el.
Nu ma deranjează in mod special asta, ca nu avem wiki, eu personal nu am nevoie, cunosc deja totul despre joc fără a căuta vreo informație, dar, unele misiuni noi care te mai pun, pe wiki'urile din alte tari apr informații despre misiuni înainte sa apara pe tw calc si alte site-uri de genul.

Si, nu știu ce urmărești, de ce încerci sa te dai bine cu ei, dar, jocul in momentul de față, chiar nu are nevoie de designer sa funcționeze.

Si la baza de cunoștințe ma refeream la cea pe care o găsești la sistemul de tickete.

Si, pe lumile noi mereu am ajutat jucătorii noi fara sa ii fac clone si alte prostii, stiu foarte bine ca exista și jucători care fac asta, dar nu generaliza.

Si referitor la tutorial, am făcut și de ăla.


Si cred ca sistemul de suport, ar trebui sa aibă și funcția de voce, gen sa vorbești cu adminul 2 minute direct și e totul rezolvat, nu sa aștepți un răspuns pe zi.
 

DeletedUser27887

Guest
Eu nu am fost “recrutat” ca designer aici :)) nici nu sunt așa bun la asta.
 

DeletedUser593

Guest
Problemele nu vin de la suport si wiki , dezvoltatorii jocului , acolo este problema mare , parca asteapta sa le moara jocul sa il inchida....
dezvoltatorul*, ca e doar unul. Si nu e vina lui. Nu el decide ce se implementeaza in joc, ci product manager-ul.
 

lord ion

West Marshal
buey, nebule! ia zi tu și jură pe roșu când ai vrut să faci wiki și nu te-o lăsat?
că așa zice lumea...
asta nu e întrebare de interviu!
 
Sus