La taclale

DeletedUser27887

Guest
Da... un mare rahat, de la A la Z.(organizare - premii).
Irosire de timp si bani.
Dacă câștigai erai de altă părere. Trist.
Mulți nu știu dar Just are o mașină a timpului … a mers în viitor cu 3 săptămâni, a văzut cine e banat / cine are destule lupte să fie eligibil pentru extragere, s-a întors în timp, a făcut extragerea și după ne-a lăsat să jucăm degeaba. Știa și Emeer deja ptr că Emeer e fratele geamăn pierdut al lui Just și prin telepatie a văzut ce face Just.
 
Cum fac si eu sa imi dispara Lumea Maralinga atunci cand dau LOGIN si imi apar acele lumi unde am eu cont?

Si asa e indisponibila si e lume de eventuri.

Vreau sa mi se stearga acea lume Maralinga
 

Emeer

Gunman
Salutare ! Nu va stresati aiurea, este un joc si asa ramane, vor exista candva sanse si pentru restul. Vreau sa zic si eu o intrebare amuzanta acum, daca adsum are 2 conturi pe o lume, primeste ban ? :D
 

DeletedUser27887

Guest
Păi asta ar trebui să o știi tu înainte ... doar ghicești în frunze. E topic de discuții generale ... nu contează cât spamez aici :))
 

moreno21

Greenhorn
Ma bag si eu acuma la final in seama legat de "Razboiul Civil" ati spus urmatoarele chestii:

Neascultarea comenzilor coordonatorilor poate atrage sancțiuni.
Echipamentul trebuie să fie de fort, adecvat nivelului 150.
Celor care nu au echipament sau build adecvat nu li se vor contoriza prezențele la lupte.

S-a luat vreo masura la anumiti jucatori care nu au indeplinit conditiile de mai sus ?
 
Sus