La taclale

Cei de pe Knoxville, va astept pe New York in orasul meu, Piratii Westului, oras pe locul 1 in clasament orase, cu biserica LEVEL 220 (MOMENTAN) si in cea mai faina alianta de pe NEW YORK.
 

adsum

Gunman
de ce se inchide knox prima data cand louis a fost prima cu migrare deschisa ?
de ce nu se deschid migrari si spre arizona/georgia ?
@just4fun
După cum am explicat și cu alte ocazii, deciziile asupra migrării nu ne aparțin. De asemenea, criteriile care stau la baza închiderii unei lumi rămân necunoscute. Nu văd rostul deschiderii unor rute de migrare spre Arizona și Georgia din moment ce și cei de acolo așteaptă să plece pe lumi mai active. S-a încercat deschiderea unei noi rute spre Ohio, însă n-am primit acordul.
 

zoltes

Trapper
Cei de pe Knoxville, va astept pe New York in orasul meu, Piratii Westului, oras pe locul 1 in clasament orase, cu biserica LEVEL 220 (MOMENTAN) si in cea mai faina alianta de pe NEW YORK.
%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%85.gif
 

lord ion

West Marshal
Salut! Ce lume este cea mai activa?
hai pe L1 să echilibrăm cu Hawaii.
te aștept în orașul Colț unde vei fi ajutat indiferent de alegerile tale privind modul de joc. (duelist, fortist, constructor la biserică, comerț, înot, etc...)
să nu cumva să iei legătura cu WLADFENOMENARUL. e țepar. :njub::njub::njub::lol::lol::lol:
dar dacă alegi Hawaii, ia legătura cu AleGsZ, e băiat fain și te va îndruma spre un oraș care te va ajuta și susține în ceea ce-ți propui să faci.:cooln::up::lol::lol:
 

DirtyMoney

Greenhorn
hai pe L1 să echilibrăm cu Hawaii.
te aștept în orașul Colț unde vei fi ajutat indiferent de alegerile tale privind modul de joc. (duelist, fortist, constructor la biserică, comerț, înot, etc...)
să nu cumva să iei legătura cu WLADFENOMENARUL. e țepar. :njub::njub::njub::lol::lol::lol:
dar dacă alegi Hawaii, ia legătura cu AleGsZ, e băiat fain și te va îndruma spre un oraș care te va ajuta și susține în ceea ce-ți propui să faci.:cooln::up::lol::lol:

Multumesc!
 
Sus