La taclale

Poate o sa fie și la noi ne plac itemele și pepitele free.
Gazeta the west o sa mai fie vreau sa aud opiniile altora , jucători vechi de duel aventuri fort uri construcții craft batalii la fort și restul oamenilor care ar putea sa ne ajute stiind mai multe despre ei.
 

Ciprian66

Trapper
meam deci ceva creier copt undeva prin hamburg sau pe unde o fi a socotit ca 3750 batalii la fort e un nr ok pt tunul lui lincoln. adica in ritmul uzual de 1 batalie pe zi, nu-ti tre decat 10 ani de rasnit
a dar stai, ca nu toate serverele sunt de minim 10 ani
a dar stai, ca nu toata lumea e atat de pasionat sa bage fort zilnic
a dar stai, ca daca te apuci azi de tun, foarte slabe sanse sa-l termini pana pica tw de tot
felicitari inno, a devenit jocu asta un recensamant de ................... (completati voi)
 
Pentru 30 60 daune care sincer in
câteva săptămâni strâng 150 pepite fără stres care are daune lejer peste tun . Deabia are cineva tunul care merge de câțiva ani la fort
 

Benyamyn10

West Sheriff
Membru personal
Wright< Jackson = Perry ( Cu jackson castigi dmg iar cu perry castigi hp )
Calaria helen e f. buna pentru cei care obisnuiesc sa dea munci . Chiar merita lejer 1k pepite
 
Wright< Jackson = Perry ( Cu jackson castigi dmg iar cu perry castigi hp )
Calaria helen e f. buna pentru cei care obisnuiesc sa dea munci . Chiar merita lejer 1k pepite
Întocmai cu hainele nu am nimic ca sunt free.
Macar de plateau bine , nici de o lada bere n-a ajuns
Nimic nu am primit ca eu sunt contra da vad ca voi faceți reclama bună asa ca nu știu care hoț acuză pe altul.
Te-a platit Inno sa le faci reclama, dar nu il pacalesti pe obai. Tot cu tatanka joaca.
E vezi când te grija altuia.Cat despre seturi cred ca am investit lejer 20kk pe iteme perry și sau echipaj , cel mai bine e sa te informezi înainte sa zici ceva. Sigur și mai mult
 
Ultima editare:
Sus