La taclale

DeletedUser

Guest
28hmr5w.jpg

Si marmota invelea ciocolata.
 

DeletedUser17189

Guest
Cand rezolvati si voi problema cu telegramele la nivel de alianta?Si poate raspundeti si la tichet.Daca nu ii se comunica lui Mandragore pe l1 vedeati problema asta?Tinand cont ca am facut tichet de ieri cu acest bug.
 

DeletedUser

Guest
Cand rezolvati si voi problema cu telegramele la nivel de alianta?Si poate raspundeti si la tichet.Daca nu ii se comunica lui Mandragore pe l1 vedeati problema asta?Tinand cont ca am facut tichet de ieri cu acest bug.
Cum adica nu-ti merge? Iti da vreo eroare?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
Cand rezolvati si voi problema cu telegramele la nivel de alianta?Si poate raspundeti si la tichet.Daca nu ii se comunica lui Mandragore pe l1 vedeati problema asta?Tinand cont ca am facut tichet de ieri cu acest bug.

Tu cred ca ai impresia ca esti singurul care depune tiket. Am vazut tiketul, verificam problema daca exista si se va remedia cat de repede se poate. Daca exista o problema reala, rezolvarea ei nu tine de echipa de administrare.

Cum adica nu-ti merge? Iti da vreo eroare?

Zice ca un destinatar nu poate fi gasit. Desi de la mine de pe cont trimite.
 

DeletedUser15496

Guest
Tu cred ca ai impresia ca esti singurul care depune tiket. Am vazut tiketul, verificam problema daca exista si se va remedia cat de repede se poate. Daca exista o problema reala, rezolvarea ei nu tine de echipa de administrare.



Zice ca un destinatar nu poate fi gasit. Desi de la mine de pe cont trimite.

ai idee cand isi face update softul dronei mihai10092 ?
versiunea actuala colcaie de buguri..si nu cunoaste toate preturile itemelor de pe servarul unguresc !
 

DeletedUser10117

Guest
poate pune cineva un link de pe beta cu seturile noi..ce bonusuri dau?
 
Sus