La taclale

batras

Trapper
Setul Ofițerului Unionist n-o să fie reintrodus în SHOP prea curând din cauză că e prea puternic.
Setul Tw-Times nu e destinat jucătorilor. Am întrebat și eu recent dacă îl pot oferi la concursuri.
Setul American a putut fi obținut în cadrul un eveniment special.
Seturile Gonsales și El Gringo se oferă drept recompensă la concursuri, așadar nu vor fi adăugate în shop.
Pro pentru Wright, Hawaii și Fanilor.

bune si astea 3,pana la urma :)
 

zoltes

Trapper
Setul Ofițerului Unionist n-o să fie reintrodus în SHOP prea curând din cauză că e prea puternic.
lmao, eu nu am vazut setul asta de 2+ ani de cand ma joc si iata ca unii il au - sa fie vina mea ca am inceput sa joc the-west de 2 ani?
Setul Tw-Times nu e destinat jucătorilor.
omegalul
Setul American a putut fi obținut în cadrul un eveniment special.
in 2 ani nu l-am vazut in shop
Seturile Gonsales și El Gringo se oferă drept recompensă la concursuri, așadar nu vor fi adăugate în shop.
wow, trebuie sa-mi i-au concediu vreo 3 saptamani sa ma bag la concursurile voastre in speranta sa castig.
Pro pentru Wright, Hawaii și Fanilor.
Setul fanilor a fost de 3 ori in shop daca nu gresesc, deci acest set il puneti de 3 ori pe an dar altele mai rare nu se poate, mda.
 

DeletedUser27887

Guest
Aș vrea și eu setul Wright :D chiar vreau să-l duc la +1 dacă ajută cu ceva :))
 

batras

Trapper
oricum,ca o concluzie personala,sunt ferm convins ca vanzarile(pe pepite) de anul asta de black fr. sunt muuuuuult sub asteptari,comparativ cu anii trecuti..nu cred ca se ridica nici la 25% din vanzarile de anul trecut...cel putin pe L1
 

DeletedUser27887

Guest
Păi Lumea 1 e oricum foarte veche ... probabil mulți au deja seturile J Fry, Lucky Clever.
 

batras

Trapper
Păi Lumea 1 e oricum foarte veche ... probabil mulți au deja seturile J Fry, Lucky Clever.

parea mea e sustinuta de cererea si oferta din piata(salon),adica...nimic..nimeni nu mai cere,nimeni nu mai ofera nimic din ce a fost la shop zilele acestea.rog jucatorii de pe lumile mai nou deschise sa-si impartaseasca si ei parerea aupra acestei vanzari tinand cont de aspectele cereri si ofertei din piata(salon).
dc in anii trecuti,ne mai ameteua cu ceva oferte de pepite sau 1-2 seturi bune si f bune ce erau in trend la momentul respectiv,anul asta,a fost dezastru iar trendul pare sa fie in aceeasi directie de ceva-timp...si spun asta cu parere de rau..
 

Emeer

Gunman
oricum,ca o concluzie personala,sunt ferm convins ca vanzarile(pe pepite) de anul asta de black fr. sunt muuuuuult sub asteptari,comparativ cu anii trecuti..nu cred ca se ridica nici la 25% din vanzarile de anul trecut...cel putin pe L1
dap. Poate la anu' se schimba ceva ;)
 

DeletedUser593

Guest
tumblr_nsoeu46wEi1s5e5bko2_250.gifv
 

yo yo yo

Greenhorn
parea mea e sustinuta de cererea si oferta din piata(salon),adica...nimic..nimeni nu mai cere,nimeni nu mai ofera nimic din ce a fost la shop zilele acestea.rog jucatorii de pe lumile mai nou deschise sa-si impartaseasca si ei parerea aupra acestei vanzari tinand cont de aspectele cereri si ofertei din piata(salon).
dc in anii trecuti,ne mai ameteua cu ceva oferte de pepite sau 1-2 seturi bune si f bune ce erau in trend la momentul respectiv,anul asta,a fost dezastru iar trendul pare sa fie in aceeasi directie de ceva-timp...si spun asta cu parere de rau..
pe lumea noua pensyl... nu am reusit sa dau pistol vinerea neagra cu 150000$:))))) numai saraki
 
Sus