lagatura intre level si munci noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
o munca noua apare in lista de munci disponibile in functie de level sau de echiparea aleasa din inventar?
 

DeletedUser5250

Guest
O muncă nouă apare când ai minim dificultatea ei,adică contează câte puncte de îndemânare ai.
 

DeletedUser2948

Guest
apare in functie de nivelul si de punctele de munca pe care le ai;)
 

DeletedUser

Guest
O munca iti apare daca ai cel mult -70-80 (minus 70- 80) de puncte de munca... cam asa iti apar... nu cred ca iti vin cu nivelul... de ce? Atunci cum ar fi in stare unul de nivel 22 (adica eu... pe net. 8) sa lucreze la "Comert cu indienii"... daca ai -70 de puncte de munca, indiferent daca is de pe indemanari sau de pe haine... iti apare...
 

DeletedUser2948

Guest
eu am -128 la stinge focul si apare...


deci cum am spus mai sus conteaza si nivelul;)
 

DeletedUser

Guest
O munca iti apare daca ai cel mult -70-80 (minus 70- 80) de puncte de munca... cam asa iti apar... nu cred ca iti vin cu nivelul... de ce? Atunci cum ar fi in stare unul de nivel 22 (adica eu... pe net. 8) sa lucreze la "Comert cu indienii"... daca ai -70 de puncte de munca, indiferent daca is de pe indemanari sau de pe haine... iti apare...

kod are dreptate conteaza si nivelul deoarece cu ajutorul lui se calculeaza suma minima de puncte la care iti poate aparea o munca...
 

DeletedUser

Guest
Cu cat ai nivelul mai mare, cu atat vezi muncile mai repede, dar aparitia lor este mai mult influentata de indemanarile pe care le ai.
S-a mai discutat, si nu doar o data. TOPIC CLOSED.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus