Lampa

  • Autor subiect DeletedUser15715
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15715

Guest
Si cum un produs sa iti dea viteza ? Am mai auzit ca iti da indemanari dar viteza ? mi se pare cam ciudat , dar tot contra raman .

Imagineaza-ti ca e noapte si nu vezi nimic...mergi incet ca sa nu patesti ceva,nu cunosti drumul...aici intervine lampa...vezi pe unde mergi si logic ca o sa mergi putin mai repede!
100% logic
 

DeletedUser12402

Guest
CONTRA!Daca vrei viteza puneti pe calarie,iati Setul de Indian,Mexican si vei zbura pe harta cu 999999999 km/h.
 

DeletedUser15715

Guest
CONTRA!Daca vrei viteza puneti pe calarie,iati Setul de Indian,Mexican si vei zbura pe harta cu 999999999 km/h.

Frate chestia asta cu "vrei viteza pune-ti pe calarie etc" e total stupida si inutila avand in vedere ca ceea ce am scris e este o idee nu o interbare despre cum fac rost de mai multa viteza.

Si in plus am specificat clar...Lampa da +30% viteza de la ora 20:00 pana la ora 9:00(adica noaptea ca doar deaia e lampa ) citeste mai sus ce am scris.
 

DeletedUser

Guest
Contra...misiune prea grea pentru o amarata de lampa...este bine cum e acuma facuta misiunea
 

DeletedUser

Guest
Sunt produse care dau bonusuri, de ex. bastonul,umbrela si racheta, am auzit ca in 1.30 va fi adaugat si un sac cu +5 ind.motrica
 

DeletedUser15715

Guest
Dar bonusul nu va fi activ ziua.
Bonusul de +30% viteza se activeaza de la ora 20:00 si sta activ pana la ora 9:00.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus