Lasă în pace începătorii (chemarea Zumei)

  • Autor subiect DeletedUser7664
  • Data de început

DeletedUser7664

Guest
Ai 2 bucăți din hartă. Dorința pentru comoară te fierbe. Fantoma a zis că ești menit să salvezi lumea... Ultima bucată din hartă este pe aproape, o simți.

Dar ce are de-a face cu începătorii? Decizi să lași începătorii singuri și să verifici zona. Nu o să dureze mult - trebuie să te grăbești, nu poți lăsa începătorii prea mult timp singuri. Le aprinzi un foc și le zici să nu se miște. O să te întorci în maxim 3 ore.


Indicaţie: La această misiune contează norocul și numarul obiecte căzute. Produsele aleatorii căzute nu contează - ex. precum munca negustor ambulant.

Necesar:
  • - Trebuie să termini misiunea Lasă în pace începătorii (Chemarea Zumei) in 2 ore.
  • - Obiecte găsite în timpul muncilor: 0/5


Nu reușesc să fac această miciune nicicum, am dat la negusto ambulant și nici macar nu imi arata ca aș fi găsit un obiect. Nu știu cum și unde să lucrez pentru a termina misiunea. Am folosit și trifoi cu 5% noroc și tot nimic.

La munca negustor ambulant nu îmi marchează obiectele găsite în cadrul misiunii. Evident, am încerca să mă încadrez și în limita de trei ore dar e greu.
 

DeletedUser17193

Guest
Nu mai stiu exact cum am facut...trebuie neaparat obiecte sau se iau in considerare si produsele?
Nu s-au luat in considerare produsele cazute?
 
Sus