League of Legends

  • Autor subiect DeletedUser9129
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9129

Guest
Buna! Stiu ca a inceput scoala si nu aveti timp, dar de plictiseala, jocul asta e excelent.
Jocul se numeste League of Legends. Este un joc facut de creatorii Dota, care a fost inspirat din Warcraft.
league-of-legends-gameplay-trailers-dota-defender-of-the-ancients-warcraft-iii.jpg

Jocul se desfasoara in meciuri de 3vs.3 sau 5vs.5.
Fiecare jucator are o lista de campioni gratuiti, care se schimba in fiecare saptamana. Din aceasta lista, trebuie sa alegi un campion cu care sa joci meciul.
Fiecare campion are skilluri. Fiecare campion are puncte tari si puncte slabe, care pot fi completate prin cumpararea unor iteme.
In general trebuie sa ii omori pe cei din echipa adversa si sa le distrugi cladirea principala.
Pentru cei mai lenesi, care nau chef sa caute, lasatima sa va scriu eu pe google ;)
http://lmgtfy.com/?q=league+of+legends
In caz ca va hotarati sa il jucati va rog la inregistrare sa alegeti north america si la download de asemenea ;)
 

DeletedUser9129

Guest
eu acuma am inceput pe us...
si momentan numa pe astia gratis ii am... dar acuma io nimerit pe cei mai naspa
joc cu gragas si fidle stick
dam un meci maine??
 

DeletedUser3941

Guest
Joc pe serverul EU impreuna cu Shiko.
Daca ai cumva cont si tu pe EU, putem face un meci impreuna. Ma cheama MForce (level 23) in joc. Deobicei joc cu campionii Xin Zhao si Cho Gath.
 

DeletedUser

Guest
Buna! Stiu ca a inceput scoala si nu aveti timp, dar de plictiseala, jocul asta e excelent.
Jocul se numeste League of Legends. Este un joc facut de creatorii Dota, care a fost inspirat din Warcraft.
league-of-legends-gameplay-trailers-dota-defender-of-the-ancients-warcraft-iii.jpg

Jocul se desfasoara in meciuri de 3vs.3 sau 5vs.5.
Fiecare jucator are o lista de campioni gratuiti, care se schimba in fiecare saptamana. Din aceasta lista, trebuie sa alegi un campion cu care sa joci meciul.
Fiecare campion are skilluri. Fiecare campion are puncte tari si puncte slabe, care pot fi completate prin cumpararea unor iteme.
In general trebuie sa ii omori pe cei din echipa adversa si sa le distrugi cladirea principala.
Pentru cei mai lenesi, care nau chef sa caute, lasatima sa va scriu eu pe google ;)
http://lmgtfy.com/?q=league+of+legends
In caz ca va hotarati sa il jucati va rog la inregistrare sa alegeti north america si la download de asemenea ;)

Si eu joc o: Eu lv 22. Sona has bigger boobs than morgana :)

Edit:

bleh pilotez contu' unui prieten de lv 30 cu un hell de champions >_> daca e adaugi Edwardo2610
 

DeletedUser

Guest
am jucat si eu....e drgut grafica misto........eu foloseam de obicei.....aia cu arcul dupa dansa si inca ceva de genul cronos....aveam level 12
 

DeletedUser9129

Guest
eu zic ca nu este un campion mai tare sau unu mai slab... toti au avantajele lor si is folositori in diferite chestii...(farm, tank, suport...)
 

DeletedUser3941

Guest
eu zic ca nu este un campion mai tare sau unu mai slab... toti au avantajele lor si is folositori in diferite chestii...(farm, tank, suport...)

Hai sa te vad cu un Evelyn versus Xin Zhao (sau orice alt OP). :D
Este totusi o diferenta intre campioni. Eu zic ca merita sa cumperi numai cei cu pretul 3k IP in sus.
 

DeletedUser

Guest
Hai sa te vad cu un Evelyn versus Xin Zhao (sau orice alt OP). :D
Este totusi o diferenta intre campioni. Eu zic ca merita sa cumperi numai cei cu pretul 3k IP in sus.

Shh draga evelynn isi ia un buff de sparge tank cho cu 6 stacks :))
 

DeletedUser9129

Guest
pai sunt de mai multe categorii...
cei cu 450 ip, care cred ca is cam lafel...
si lafel si la celelalte preturi...
voiam sa zic ca nu este un campion care sa poata bate orice...
fiecare cu categoria lui...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus