Lume Speed

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am o sugestie de concurs daca doriti.
Sa organizati o "Lume Speed" si totul va fi foarte rapid muncile se vor terminat in 2 secunde vei ajunge imediat duelurile se termina foarte repede in 5 secunde. Si prima persoana care da LVL 99 sau durata de 1, 2, 3 ,4 ... ore cine are cel mai mare nivel castiga Premium sau cine e cel mai bun la dueluri timp de "X" ore castiga. Sau mai adaugati dvs. reguli. Multumesc de intelegere.

Bani se vor face mult mia usor, lumea speed va fi limitata de maxim 200 jucatorii restul vor putea intra cu Premium.
Lumea speed va dura maxim 2 zile.

Cu mult respect:TeDyk
 

DeletedUser

Guest
Speed

MA SCUZATI DAR CONTRA.

Ideea asta e luata de pe Triburile. Tot ce a zis el aici este pe triburile.
______________
 

DeletedUser

Guest
pro... idee preluata de la triburi / s-a mai propus dar mi-ar placea deci PRO
 

DeletedUser

Guest
Contra.
Nu conteaza ca e de la triburile, tot de INNO sunt facute ambele jocuri, dar sa ajungi in 5 secunde la lvl 99 si sa iei CP....Se blocheaza lumile la cati doritori ar fi....
 

DeletedUser

Guest
Pare cam SF dar merge totusi, nimeni nu ar mai juca pe celelalte lumi. CONTRA
 

DeletedUser10847

Guest
Eu as termina lvl 99 intr-o zi!!! Sa zicem ca azi ma inscriu, ma bag la munca si fac lvl2, apoi lvl 3, lvl4, ma invita unu in oras si cand mi se termina energia ma bag la hotel 5 stele si ma regenerez in 2 secunde, apoi tot asa pana la lvl 99!!!


Contra!
 

DeletedUser

Guest
Am o sugestie de concurs daca doriti.
Sa organizati o "Lume Speed" si totul va fi foarte rapid muncile se vor terminat in 2 secunde vei ajunge imediat duelurile se termina foarte repede in 5 secunde. Si prima persoana care da LVL 99 sau durata de 1, 2, 3 ,4 ... ore cine are cel mai mare nivel castiga Premium sau cine e cel mai bun la dueluri timp de "X" ore castiga. Sau mai adaugati dvs. reguli. Multumesc de intelegere.

Bani se vor face mult mia usor, lumea speed va fi limitata de maxim 200 jucatorii restul vor putea intra cu Premium.
Lumea speed va dura maxim 2 zile.

Cu mult respect:TeDyk

Ce sa fie fain la asta? Daca munca o fac in doua secunde, daca stau 6 ore non-stop ajung la 99... daca mai pun si premium numai bine... iti dai seama ca nimeni nu va sta sa faca orase? La viteza asta? O sa vezi numai aventurier si cele 4 hoteluri de la inceput si atat... fiecare va munci numai pentru XP, iar cel mai norocos, adica si cel cu CP, va castiga...
 

DeletedUser

Guest
1.Nu suntem pe triburile.
2.Nu ai model de postare.
3.Contra,deoarece ar fi prea naspa deoarece toti ar juca pe "lumea speed"...
 

DeletedUser

Guest
dar lumea speed ar fi de maxim 200 jucatori si va dura putin maxim 2 zile. si nu var conveni sa castigati Premium:D
 

DeletedUser

Guest
lumea speed

da as vrea sa fie lume speed.....DA DA DA....<3W
Semnat:Hek
 

DeletedUser

Guest
Ziua 1:-Ma fac SuperMan
Ziua 2:-Ma plicti cas prea tare

Sf zilei:se inchide lumea

Cam aiurea...
 

DeletedUser

Guest
dar lumea speed ar fi de maxim 200 jucatori si va dura putin maxim 2 zile. si nu var conveni sa castigati Premium:D

asta e o afirmatie aiurea... si ca toti cei care au intrat pe forum si au zis asta, te scutesc eu de cei ce-ti vor sari in cap: Daca vrei premium, iti cumperi...

On topic: Ideea este slaba pentru ca n-are niciun avantaj in afara unui cont premium. Triburile e alt fel de joc... Se bazeaza pe alte concepte... Luptele pe triburile sunt mult mai dezvoltate... Aici e simplu: pac-pac si gata... Acolo sunt adevarati algoritmi... si crede-ma termin liceu de mate-info si merg tot pe info... ar trebui sa stiu ;)

Contra - motivul: Inutil...
 

DeletedUser

Guest
Contra,ai luat aceasta idee din tribul.net si exista beta sau lumea arizona
 

DeletedUser5722

Guest
1. N-ai model de postare
2.Gandestete ca toti s-ar pune pe indemanarile necesare la muncile cu experienta mare,mai joci 2 zile incontinuu si gata ai facut lvl 99,nici nu mai trebuie sa faci misiuni ci doar sa ai timp de jucat
 

DeletedUser

Guest
De ce sa se organizeze aceasta lume? Speed .. nu mi se pare o idee buna .. jocul asta este unul linistit unde trebuie sa stai sa gandesti .. sa faci strategii ca sa reusesti nu sa termini totul in 5 minute. CONTRA!
 

DeletedUser

Guest
mai spart cu ideea ta si te intreb de calatorit cum vom calatori
Contra nusi are rostul
 

DeletedUser

Guest
Contra.

Nu are rost pentru ca ,cu toate ca poti sa muncesti in 2 secunde ,nu ai destula energie decat sa muncesti de 4 ori.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus