Lumea Clasica

Va place aceasta idee?


  • Total votanți
    105
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Pro ... dar o sugestie:
1.Sa nu fie teleportare si imbuneaza samanul, si dupa cum spunea smg, sa vedem care e mai bun:indian:
 

DeletedUser

Guest
PRO dar timpul nu ma satisface e prea mult 2 ore max sa fie 1 ora max,ca daca nu vor mai fi forturi trb facute munci si misiuni si ar trb ca timpu sa fie cel nou de 1 ora max <3W
 

DeletedUser

Guest
Pr0

PRo este o idee ftb pt yo jock din 2oo8 si imi place clasic :nu:
 

DeletedUser

Guest
PrO :D o sa fie mai greu dar ne deprindem

pentru cei care joaca de mai demult si nu numai :P
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Probabil din cauza acestei prostii a pus timp de 2 ore.
Hai SmG NighT vreau sa te vad pe primul loc pe lumea 13.



CONTRA.
 

DeletedUser

Guest
Probabil din cauza acestei prostii a pus timp de 2 ore.
Hai SmG NighT vreau sa te vad pe primul loc pe lumea 13.

CONTRA.

in acest moment nu cumva tu esti pe primul loc pe L13???asa ca ce te plangi si sa sti ca nu e vina lui,el a propus sa fie o lume si fara setul de aur,pantaloni,curele etc. el nu a propus sa fie doar aceste 2h si in plus cei de la INNO au luat aceasta hotarare
chiar daca nici mie nu imi convine ca e 2h acum o sa joc un timp si daca nu imi place ma voi lasa,in fond tot TW este doar cu o mica scimbare
scuzati-mi off topicul
 

DeletedUser19470

Guest
acum sunt contra pentru ca am vazut cum este si nu imi place:))

ai vazut pe naiba(scuzati limbaju'), a avut lumea asta 5 ore durata ca pe lumile classice si sariti toti cu gura pe admini ca nu va place...:tumble:
ON: pro la idee...motivele vechii
 

DeletedUser

Guest
PRO
Desi nu cred ca o sa se bage aceasta lume, deoarece ei vor sa faca cat mai mutli bani din pepite.
 

DeletedUser

Guest
acum sunt contra pentru ca am vazut cum este si nu imi place:))

Serios? Hmm, esti batut in cap sau beat? Nu vad ideea(lumea) implementata asa cum e descrisa in primul post, sau poate sunt eu beat? Erau 2h inloc de 1h, un bug care s-a rezolvat. Inloc sa faci discutii mai bine ai citi ceva, si nu un site sau Y!m. :) Data viitoare te rog gandeste inainte sa apesi butonul "Raspunde/Citat".
 

DeletedUser

Guest
Pro, m-ar tenta sa particip si eu pe o astfel de lume, e o idee interesanta si merita sa fie aplicata!

Nici nu-mi mai amintesc west-ul de dinainte de forturi, dar stiu ca si atunci il jucam cu cea mai mare placere! Ar trezi foarte mare interes pentru multi playeri.

PRO.
 

DeletedUser

Guest
PRO

chiar am vazut azi unn jucator de lvl 29 care era imbracat de vreo 40000$. Inainte nu era asa. Nu puteai avea 40k$ la lvl 29. Miar place mai mult daca am juca pe cont propriu, nu cu ajutoare din transferuri bancare.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus