Lumea Clasica

Va place aceasta idee?


  • Total votanți
    105
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
pro e mai bine decat cu toate modificarile astea era mai frumos inainte cand te chinuiai sa faci level
 

DeletedUser

Guest
Total CONTRA,deoarece este foarte bine acum.

Off... Repet iar: NU SE SCHIMBA TOTUL, O SINGURA LUME CARE O SA FIE DIFERITA!

Contra,o sa devina plictisitor odata ce atingi lvl 99,dar plictisitor o sa fie si pe parcurs,bagi munci cu xp in prostie si atata tot,fara forturi,fara recompense de la dueluri,fara avantajele pietei etc.

Poate pentru tine e o prostie, pentru altii e o provocare. :up:
 

DeletedUser

Guest
Simcer pe mine nu ma atrage idea si imi place the west exact cum e acum, dar din respect pt jucatorii vechi..
PRO
 

DeletedUser16563

Guest
Imi place jocul cum e acum, cu update-uri, deci nu sunt de acord cu cei care spun ca vor sa se revin la westul clasic pe toate lumile :nesigur: ...

Dar o lume clasica e o idee foarte buna :d

PRO!
 

DeletedUser

Guest
Un PRO mare d ela mn o idee foarte buna care ar face jocul mai realistic si interesant pentru oameni mai vechi de pe joc
 

DeletedUser

Guest
Imi place jocul cum e acum, cu update-uri, deci nu sunt de acord cu cei care spun ca vor sa se revin la westul clasic pe toate lumile :nesigur: ...

Dar o lume clasica e o idee foarte buna :d

PRO!


Nu am zis pe toate lumile, doar o singura lume NOUA, daca a zis cineva ca pe toate lumile, nu stie ce vorbeste si cauta stelute:roll:.
 

DeletedUser8939

Guest
:X

Ar fi frumos , ar fi si mai frumos o lume Fara Pepite , aici sar vedea valoarea jucatorilor si cat de organizati sunt , sa ramana aceleasi updade-uri dar sa scoata pepitele pentru o lume , dar asta nu sar intampla niciodata ca ar iesi inno in pierdere:)):indian:
 

DeletedUser

Guest
daca stai sa te gandesti ti se pare ca in trecut era mult mai frumos si alea alea,dra o sa vezi ca daca s-ar deschide o lume multi s-ar plictisi,deoarece jocul li s-ar parea nefinisat,simplu,si o sa avem o lume pustie :D.
 

DeletedUser

Guest
am jucat inca atunci cind erau doar 4 lumi si imi placea foarte mult. dar cred ca ar trebuie sa fie lasat pokerul si tranferul de bani.

totusi PRO!!!
 

DeletedUser19554

Guest
Nu se mai inhide o data topicul? Oricum e degeaba, nu o sa se implementeze oricate PRO-uri ati da :shoot:
Raman Contra, bineinteles
 

DeletedUser

Guest
PRO....

Ce frumos ar fi sa nu mai fie lupte cu lupte de fort.....la duel sa nu te mai plimbi dupa el....etc....

Dar nu cred ca se va implemnta asa ceva!!!:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Sa inteleg ca nu se va aproba aceasta propunere?:razz:Si de cand mi-am dorit asa ceva:d.

Eu eram pro desigur.
 

DeletedUser13088

Guest
PRO chiar merita unul ca decand cu modificarile astea am uitata cum era odata the west si era frumos si cum era atunci dar si acum si putem sa le avem pe amandoua
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus