Lumea Clasica

Va place aceasta idee?


  • Total votanți
    105
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
PRO
Nu te obliga nimeni sa te loghez pe aceasta lume!
Nu cred ca ar incurca cu nimic!:up:
 

DeletedUser

Guest
Mai baieti, ganditiva cand votati pro, si dati acolo da.

Noua lume care se va deschide va fi una clasica, nu cred ca vor deschide 2, deci :).. cei care asteptati acum lume nou sa jucati va trebui sa jucati pe lume clasica, fara fort, fara sabia de aur, fara nimic, tre sa va schimbati orasul sa cumparati cate ceva. deci ganditi bine.


CONTRA.
 

DeletedUser2854

Guest
twight esti venit tarziu tu , nu stii ce a fost odata , ce ne trezeste noua , playerilor vechi , acele amintiri cu jocul care ne-a facut sa il jucam 3 ani.
 

DeletedUser

Guest
twight esti venit tarziu tu , nu stii ce a fost odata , ce ne trezeste noua , playerilor vechi , acele amintiri cu jocul care ne-a facut sa il jucam 3 ani.

Epic Fail. The billionth time.
Poate o sa dati intr-o zi cu capul de ceva si o sa realizati ca the west nu are inca 3 ani. Oricum, mi-e greu sa cred, ca pe forum, inafara de admini, ar mai fi cineva care joaca de cand s-a deschis the west.net.

Si puteti sa terminati cu ''visul'' asta al vostru cu o ''lume clasica'', ca nu o sa se indeplineasca niciodata, oricate voturi pozitive ar fi.

Si in ultimul rand incetati sa mai inviat topicuri moarte sau sa le bagati perfuzii alora care stau sa moara.
 

DeletedUser2854

Guest
Epic Fail. The billionth time.
Poate o sa dati intr-o zi cu capul de ceva si o sa realizati ca the west nu are inca 3 ani. Oricum, mi-e greu sa cred, ca pe forum, inafara de admini, ar mai fi cineva care joaca de cand s-a deschis the west.net.

Si puteti sa terminati cu ''visul'' asta al vostru cu o ''lume clasica'', ca nu o sa se indeplineasca niciodata, oricate voturi pozitive ar fi.

Si in ultimul rand incetati sa mai inviat topicuri moarte sau sa le bagati perfuzii alora care stau sa moara.

Te rog intra pe site-ul www.the-west.de si zi-mi care e data pe care a aparut lumea 1 , apoi te rog sa iti ceri scuze.
Apropo .ro in 2 luni face 3 ani.
Stii ca un pool nu il dau adminii pt orice topic. Corect?
 

DeletedUser

Guest
Te rog intra pe site-ul www.the-west.de si zi-mi care e data pe care a aparut lumea 1 , apoi te rog sa iti ceri scuze.
Apropo .ro in 2 luni face 3 ani.
Stii ca un pool nu il dau adminii pt orice topic. Corect?

Te-ai dat peste cap sa imi demonstrati ca exista the west de 3 ani. Yep yep, bravo tie.
Oricum, nu am pentru ce sa imi cer scuze :razz:, asa ca nu o fac :razz:.

Si ce ai putea gasi la o lume ''clasica'' fara tot ce au lumile actuale? Doar monotonie si plictiseala.
Si daca va e voua asa de usor sa criticati tot ce fac astia de la INNO ia deschideti-va voi un joc browser si faceti ce vreti cu el.

Ultima chestie:adminii astia sunt si ei niste oameni ocupati, daca ar verifica fiecare coment, majoritatea celor care au dat pro, au dat doar cu motivele: ''Idee buna'', ''imi place ideea", ''s-au mai spus motivele pentru care imi place'' sau copie pur si simplu motivul unui jucator mai ''breaz''
 

DeletedUser2854

Guest
Te-ai dat peste cap sa imi demonstrati ca exista the west de 3 ani. Yep yep, bravo tie.
Oricum, nu am pentru ce sa imi cer scuze :razz:, asa ca nu o fac :razz:.

Si ce ai putea gasi la o lume ''clasica'' fara tot ce au lumile actuale? Doar monotonie si plictiseala.
Si daca va e voua asa de usor sa criticati tot ce fac astia de la INNO ia deschideti-va voi un joc browser si faceti ce vreti cu el.

Ultima chestie:adminii astia sunt si ei niste oameni ocupati, daca ar verifica fiecare coment, majoritatea celor care au dat pro, au dat doar cu motivele: ''Idee buna'', ''imi place ideea", ''s-au mai spus motivele pentru care imi place'' sau copie pur si simplu motivul unui jucator mai ''breaz''

Nu criticam ce fac cei de la inno doar ca vrem si noi sa ne intoarcem la inceputul TW.
 

DeletedUser

Guest
Pai va puteti intoarce, asteptati sa moara una din lumile pe care voi nu le numiti clasice, respectiv de la 1 la 8.
Va bagati toti iubitorii de monotonie acolo, si, cam asta e.
Nu o sa va bage nimeni pe gat pepite si forturi.
 

DeletedUser2854

Guest
Tw nu mai inseamna distractie daca iti dedici timp la forturi , ti se acreste de toti idiotii si cretinii care nu asculta sau care cersesc grade pe chat.
 

DeletedUser

Guest
ady Yo baiat fiecare are dreptul sa isi exprime opinia.

Tie daca iti place sa stai juma de an sa culegi tutun nu ai decat, celor care le place fortu, piata si ce a mai venit cu nourile update-uri vor fi contra, mai ales cei care asteapta o lume noua pe care sa joace.

CONTRA!!!
 

DeletedUser13252

Guest
Nyhm The Rogue, acest topic nu este un mijloc ptr a face stelute. ti-ai spus opinia ta inlegatura cu tema topicului si gata.
la urmatoarea abatere primesti warn/ban
 

DeletedUser

Guest
Nyhm The Rogue, acest topic nu este un mijloc ptr a face stelute. ti-ai spus opinia ta inlegatura cu tema topicului si gata.
la urmatoarea abatere primesti warn/ban
Cine vorbeste :mad::razz:
On: PRO,uneori chiar mi'as dori The-westul de la inceputuri...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus