Lumea noua! (Old Style)

  • Autor subiect DeletedUser26602
  • Data de început

DeletedUser26602

Guest
Am auzit ca o sa se implementeze o lume noua <3W <3W , as avea cateva sugestii , daca se poate... :

1. Sa fie o lume clasica (Old style)
2. Sa nu fie seturi noi etc.. decat ce exista la croitor
3. Sa nu fie eventuri...
4. Asa ar avea valoare toate aurele , toate itemele.
5. Asta ar aduce un + jocului , toate itemele ce le faci +.. lv1,2.3.4...5 nu o sa te plangi ca le-ai facut+ deoarece nu o sa apara nimic nou/mai bun...
6. De cand cu seturile astea noi , Magazinul/Croitorul/Armurierul... sunt pe *PAUZA*
7. Dar problema este , ca nu o sa se ia in calcul ideea mea :) , deoarece... INNO trebuie sa faca profit :D (Pacat de acest joc , candva avea farmec/rost ... acum nici macar in Top nu intri fara *PEPITE* , sa fii pe comert este deja inutil.. itemele cu aura... sunt de colectie , si atat , valoare (0).


Atat am avut de zis.

Paste Fericit!!! :aventurier: :capitan: :cowboy: :Pescar:<3W<3W<3W
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25910

Guest
Am auzit ca o sa se implementeze o lume noua <3W <3W , as avea cateva sugestii , daca se poate... :

1. Sa fie o lume clasica (Old style)
2. Sa nu fie seturi noi etc.. decat ce exista la croitor
3. Sa nu fie eventuri...
4. Asa ar avea valoare toate aurele , toate itemele.
5. Asta ar aduce un + jocului , toate itemele ce le faci +.. lv1,2.3.4...5 nu o sa te plangi ca le-ai facut+ deoarece nu o sa apara nimic nou/mai bun...
6. De cand cu seturile astea noi , Magazinul/Croitorul/Armurierul... sunt pe *PAUZA*
7. Dar problema este , ca nu o sa se ia in calcul ideea mea :) , deoarece... INNO trebuie sa faca profit :D (Pacat de acest joc , candva avea farmec/rost ... acum nici macar in Top nu intri fara *PEPITE* , sa fii pe comert este deja inutil.. itemele cu aura... sunt de colectie , si atat , valoare (0).


Atat am avut de zis.

Paste Fericit!!! :aventurier: :capitan: :cowboy: :Pescar:<3W<3W<3W

CONTRA
daca ,cautai vedeai ca sa mai propus asta.
 
Sus