Mai multe mesaje

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propun sa putem avea mai mult de 50 de mesaje primite/trimise.Stiu forumuri unde limita e mai mare de 500 (pe forumul.net limita e de 500 si sunt si mai multi ca noi)

Avantaje : putem pastra mai multe mesaje importante fara sa tot facem curatenie cand se umple mesageria.
Dezavantaje: o sa fie ocupat mai mult spatiu,dar nu cred ca niste mesaje pot ocupa chiar asa mult.
 

DeletedUser

Guest
Eu sincer nici nu folosesc mesageria. :|

Si tot ce primesc sunt mesaje aiurea, cum ar fi: "joci jocul ala plzplzplz?", "imi spui si mie ce e (subiect) plzplzplz".

Nu stiu ce ai vrut sa spui prin "mesaje importante". Si oricum, eu zic ca limita de acum e buna. Contra.
 

DeletedUser

Guest
Eu sincer nici nu folosesc mesageria. :|

Si tot ce primesc sunt mesaje aiurea, cum ar fi: "joci jocul ala plzplzplz?", "imi spui si mie ce e (subiect) plzplzplz".

Nu stiu ce ai vrut sa spui prin "mesaje importante". Si oricum, eu zic ca limita de acum e buna. Contra.

Pai poate vrei sa pastrezi o conversatie cu cineva,si chiar in timpul unei conversatii e foarte enervant cand zice ca ai mesageria plina sau cand nu ii poti trimite mesaje cuiva din acets motiv.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus