Migrare pe New York

Exista in plan sa se bage migrare pe New York?

1. nu exista lupte de fort;
2. nu ai ce cumpara de la piata, nu sunt iteme la vanzare.
3. e o lume moarta cu doar 433 de conturi inregistrate dintre care:
- 20 de conturi lvl 1;
- 24-27 online pe zi.

#AsteptamMigrarePeNewYork
 

TheWho

Trapper
Ar trebui sa facă fuziune între lumea 1 hawai și indiana
Nu cred ca se va face niciodata fuziune intre lumile alea, din foarte multe motive:
1. Inno are de pierdut $.
2. E diferenta mare de vechime intre acele lumi(un player de pe L1 e net superior la nr. de indemanari/atribute acumulate, chit ca pe HAW/INDI poti cumpara puncte.) Nu neaparat ca s-ar simtii sau ar face diferenta acele puncte in plus dar fac pariu vor fi multi playeri care se vor plange din cauza "unbalanced". :D
3. Logic vorbind, 99% dintre playeri s-ar muta doar pe Hawaii fiindca este cea mai activa lume, L1 si Indi ar ramane lumi moarte... Si tot la primul punct de vedere de mai sus se ajunge... (1. Inno are de pierdut $.)
 

Dagon96

Trapper
Nu cred ca se va face niciodata fuziune intre lumile alea, din foarte multe motive:
1. Inno are de pierdut $.
2. E diferenta mare de vechime intre acele lumi(un player de pe L1 e net superior la nr. de indemanari/atribute acumulate, chit ca pe HAW/INDI poti cumpara puncte.) Nu neaparat ca s-ar simtii sau ar face diferenta acele puncte in plus dar fac pariu vor fi multi playeri care se vor plange din cauza "unbalanced". :D
3. Logic vorbind, 99% dintre playeri s-ar muta doar pe Hawaii fiindca este cea mai activa lume, L1 si Indi ar ramane lumi moarte... Si tot la primul punct de vedere de mai sus se ajunge... (1. Inno are de pierdut $.)
indiana numai moartă nu este. Nu avem batalii ca cele de pe hawaii, e clar, dar nici nu avem numarul de clone pe care cate unul sau altul le aduc pentru diferite scopuri.
Nu ar fi avut atatia playeri seturi facute up3-4 fara clone, hai sa fim seriosi. Pe indiana clone mai putine. DIn pacate aici nu prea e lumea interesata de multiplayer sau de eventuri si de acolo trage in jos activitatea.
Asta e parerea mea cel putin.
Ar fi buna o unire intre lumile hawaii si indiana, sincer. :)
As fi pentru asta.
 
Nu cred ca se va face niciodata fuziune intre lumile alea, din foarte multe motive:
1. Inno are de pierdut $.
2. E diferenta mare de vechime intre acele lumi(un player de pe L1 e net superior la nr. de indemanari/atribute acumulate, chit ca pe HAW/INDI poti cumpara puncte.) Nu neaparat ca s-ar simtii sau ar face diferenta acele puncte in plus dar fac pariu vor fi multi playeri care se vor plange din cauza "unbalanced". :D
3. Logic vorbind, 99% dintre playeri s-ar muta doar pe Hawaii fiindca este cea mai activa lume, L1 si Indi ar ramane lumi moarte... Si tot la primul punct de vedere de mai sus se ajunge... (1. Inno are de pierdut $.)
Am spus doar pentru a îl enerva pe sparoi vreau sa spun totodată ca sparoi ar trebui sa tacă când este sa zică ceva de migrare , I am spus , nu alege new york și vino pe indiana dar el a ales vorbele lui ultima reduta asadar sa rămână cu ea acolo
 
Sus