Migrare!

luvBB

Greenhorn
Nu cred ca sunt singurul care-si doreste migrarea de pe aceasta lume, cel mai probabil mai sunt lumi in situatii asemanatoare.
Expun pe scurt cateva motive:
1. Orice fort am ataca in timpul saptamanii... prezenta la fort, ca o medie este de undeva la 3, 4 jucatori (cumulat atac + aparare). Astea sunt cazuri fericite ... se intampla periodic sa atac si sa nu se prezinte nimeni la fort. Ati putea spune ... pai organizeaza, da telegrame pe orase/aliante si cheama lumea la fort ... doar ca nu merge asa, nu mai e nimeni interesat.
2. Dueluri inexistente ... nu ataca nimeni.
3. Piata ... moarta.
4. Jucatori activi unde aceasta lume este main world, sau poate este singura unde joaca sunt ca si numar cate degete am eu la maini si picioare.
...
Migrareeeeeee!
 

luvBB

Greenhorn
Maryland tot pe acolo e ... atata timp cat prezenta la fort e tot mai mult spre 0 pe o lume, poate ar fi cazul sa analizeze careva acea lume si sa ia o masura daca-si doresc ca acei useri sa continue sa joace.
 

luvBB

Greenhorn
Da ... dar macar e activitate. Dar cand singurele lucruri care le mai poti face e sa dai la biserica sau la ore la produse si sa intri odata pe zi sa dai iar ... devine o rutina plictisitoare.
 

Dagon96

Trapper
Măi fraților, eu unul nu vă înțeleg pe mulți din voi de ce vă tot apucați de lumile astea noi și după plângeți că de ce lumile vechi mor.
Este un cerc vicios ce se tot repetă. Lumile l1, hawaii, indiana, acolo este și va mai fi activitate și pe viitor. Au apărut o grămadă de lumi noi și toate au murit. Să vedem ce s-o alege și de sioux falls când apare lumea cu litera T....în mai îmi imaginez.
Și din păcate și lumile vechi au de suferit din cauza asta că se duc jucătorii pe lumile astea fără viitor unde se apucă și se lasă și tot așa.
Cum e vorba aia, csf ncsf.
 
Sus