Misiune secreta noua

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am inventat o misiune pentru o arma pe care o doriti multi !

_________________________________________________________________

Pasul 1 : Misiunea aceasta va aparea la Serif,numai Joi intre orele 21.00-23.00,numia dupa ce ati ajuns la nivel 51.

Serif : Salut player...S-a intamplat ceva oribil.Ce?Langa oras a aparut un criminal periculos care fura magari.Dute si afla cine ar putea fi ! Am auzit ca numele lui este sculptat pe unele lemne din aceasta padure dute si adumi cateva.Daca asta nu va merge lipeste niste afise poate mai gasim vreo victima care sa il cunoasca!

Obiectiv: Dute la orasul fantoma/Lipeste afise 8 ore/40 lemne
Recompensa:50 xp

Text final: Bun!Ai aflat cum il cheama!Nat!

___________________________________________________________________
Pasul 2 : Misiunea va aparea la Orasul Fantoma

Orasul Fantoma : M-ai cautat,m-ai gasit,ce vrei player? Vreau sa te opresti din a mai fura,pentru asta arma ta va fi a mea!

Obiectiv: Sa fi la Orasul Fantoma\Pierzi in duel cu Nat( duel cu NPC cu 150 tintire si 150 vigoare )
Recompensa: Nimic

Tex final: Daca mai ti la viata ta sa nu te mai intorci niciodata aici!
_________________________________________________________________

Pasul 3 : Misiunea va aparea la Serif

Serif : M-ai dezamagit player...Am incercat sa il inving dar nu am reusit.Daca tu nu poti voi reusi eu.Nu incerca tu este mai puternic decat crezi!Bine iti mai dau o sansa,daca vei rata si de data asta ma voi duce eu insumi!Multumesc pentru ascultare.Vei face cum iti zic,m-ai cumpara un magar si ai grija de data asta va fi pregatit!

Obiectiv: Magar\Castiga in duel cu Partenerul lui Nat( duel cu NPC care are 100 tintire si 100 vigoare ) Trebuie sa castigi fara arma.
Recompensa: 100 xp

Text final: Inca mai poti sa il dobori si sa ii iei arma!

_________________________________________________________________

Pasul 4 : Misiunea va aparea la Serif

Serif : Ahhhhhh,nu l-ai prins,te-a asteptat.Regret asta...Stiu ,nu a fost vina ta,am auzit ca vrea sa sparga o banca si trebuie sa il prindem.Ce ar trebui sa fac?Trebuie sa il ademenim cu ceva,fa rost de 5 sticlute cu petrol si 10.000$

Obiectiv: 5 petrol\10.000$
Recompensa: 100 xp

Text final: A venit! Atacal cu tot ce ai!
_________________________________________________________________

Pasul 5 : Misiunea aceasta va aparea la Serif

Serif : Bun l-ai gasit!De data asta nu ne mai scapa!I-ai arma ca sa numai poata invinge pe nimeni!

Obiectiv: Invingel pe Nat ( duel cu NPC care are 150 tintire 150 vigoare ) Trebuie sa il invingi cu Maceta ruginita.
Recompensa: Maceta lui Nat

Text final: Felicitari ! Acum nu va mai putea jefui pe nimeni!

_________________________________________________________________


Reeditat pentru ca la inceput ati avut dreptate misiunile chiar sunt prea simple asa ca le-am modificat putin.Mai cititi odata!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6410

Guest
CONTRA prea simple cerintele pentru maceta lui nat :) si oricum daca vreti maceta puneti toate punctele pe indemanre motrica activeaza preimium si o sa o gasesti la munca
 

DeletedUser

Guest
Mie nu mi se par chiar atat de simple cand ai 150 tintire ,150 vigoare si maceta lui nat...Nu ar fi chiar asa usor sa il invingi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12402

Guest
Mie nu mi se par chiar atat de simple cand ai 150 tintire ,150 vigoare si maceta lui nat...Nu ar fi chiar asa usor sa il invingi.

Aoleu...Eu l-as bate usor pe Arizona...
Oricum sa lasam lauda si sa trecem la propunere.Eu sunt CONTRA!Pentru o arma cu aura cu un damage bun sunt prea simple cerintele.Si puneti Motrica la greu,mai iati si premium si tre' so gasesti la Jefuitor de morminte.
 

DeletedUser16617

Guest
PRO:cool: ingenios gandita.....si nu oricine poate fora dupa titei...deci nu e chiar asa simpla
 

DeletedUser

Guest
CONTRA prea simpla misiunea pt o arma ca asta

De acord. Dar, inainte de a spune ceva, ai putea zice sa il dueleze fara arma sau haine. (da ar fi cam ciudat dar na..) ca sa nu mai fie chair asa usor, doar sa fim seriosi, 40 lemn? Ar fi cam mult pentru cei ce n-au noroc <3W

Raman la Prontra
 

DeletedUser

Guest
aoleu deci in 2 ore sa facem misiunile??
nu vom putea aduna petrolul in 2 ore si nici 40 de lemne o poti incheia doar daca esti pregatit.

daca intervalul de timp s-ar schimba atuncea as fi pro.
dar este o ideie buna pt ca daor duelistii tari l-ar pute invinge cu 150 tintire si 150 vigoare+ca si un duelst pur cu toate indemanarile pe duel nu ar putea face foreaza dupa titei deci ar trebui reskill asta implica ca nu este usoara.
de acea sun prontra
 

DeletedUser

Guest
CONTRA. Nu stiu ce sa zic, esti copac.

1.Analiza la titlu „Misune secreta noua” Daca ai spus tu cerintele nu mai e secreta.

2. Daca timpul misiunii este de 2 ore, la prima misiune iti trebuie 2 ore jumate. Deci varianta pica din prima.

3. Daca ar fi un set de misiuni, fi sigur ca ar fi UNU DINTRE CELE MAI LUNGI.

4. Sir Eugen este o clona :))

5. Nu ai model de postare

6. CONTRA
 

DeletedUser

Guest
Am inventat o misiune pentru o arma pe care o doriti multi !

_________________________________________________________________

Pasul 1 : Misiunea aceasta va aparea la Serif,numai Joi intre orele 21.00-23.00

Serif : Salut player...S-a intamplat ceva oribil.Ce?Langa oras a aparut un criminal periculos care fura magari.Dute si afla cine ar putea fi !

Obiectiv: Dute la orasul fantoma/Lipeste afise 2 ore/40 lemne
Recompensa:50 xp

Text final: Bun!Ai aflat cum il cheama!Nat!

___________________________________________________________________
Pasul 2 : Misiunea va aparea la Orasul Fantoma

Orasul Fantoma : M-ai cautat,m-ai gasit,ce vrei player? Vreau sa te opresti din a mai fura,pentru asta arma ta va fi a mea!

Obiectiv: Sa fi la Orasul Fantoma\Pierzi in duel cu Nat( duel cu NPC cu 150 tintire si 150 vigoare )
Recompensa: 200 xp

Tex final: Daca mai ti la viata ta sa nu te mai intorci niciodata aici!
_________________________________________________________________

Pasul 3 : Misiunea va aparea la Serif

Serif : M-ai dezamagit player...Am incercat sa il inving dar nu am reusit.Daca tu nu poti voi reusi eu.Nu incerca tu este mai puternic decat crezi!Bine iti mai dau o sansa,daca vei rata si de data asta ma voi duce eu insumi!Multumesc pentru ascultare.Vei face cum iti zic,m-ai cumpara un magar si ai grija de data asta va fi pregatit!

Obiectiv: Magar\Castiga in duel cu Partenerul lui Nat( duel cu NPC care are 100 tintire si 100 vigoare )
Recompensa: 100 xp

Text final: Inca mai poti sa il dobori si sa ii iei arma!

_________________________________________________________________

Pasul 4 : Misiunea va aparea la Serif

Serif : Ahhhhhh,nu l-ai prins,te-a asteptat.Regret asta...Stiu ,nu a fost vina ta,am auzit ca vrea sa sparga o banca si trebuie sa il prindem.Ce ar trebui sa fac?Trebuie sa il ademenim cu ceva,fa rost de 5 sticlute cu petrol si 2000$

Obiectiv: 5 petrol\2000$
Recompensa: 100 xp

Text final: A venit! Atacal cu tot ce ai!
_________________________________________________________________

Pasul 5 : Misiunea aceasta va aparea la Serif

Serif : Bun l-ai gasit!De data asta nu ne mai scapa!I-ai arma ca sa numai poata invinge pe nimeni!

Obiectiv: Invingel pe Nat ( duel cu NPC care are 150 tintire 150 vigoare )
Recompensa: Maceta lui Nat

Text final: Felicitari ! Acum nu va mai putea jefui pe nimeni!

_________________________________________________________________


As vrea daca puteti sa chemati un admin sa isi dea cu parerea.Multumesc!

Contra
1.)prea usor pt o asemenea arma
2.)mai invata la lb romana sa scri ca ai unele gresele de expresie
 

DeletedUser

Guest
Ati avut dreptate chiar au fost prea simple asa ca le-am modificat putin.M-ai aruncati o privire pe ele si spunetiva din nou parerea( sper ca v-ati razgandit )
.Am modificat si putin povestea primului pas.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus