misiunea chivington

DeletedUser

Guest
am o intrebare pentru playerii care cunosc setul de misiuni pentru clasa de caracter soldat.
misiunea chivington scrie ca imi apare la lv 32.
am completat misiunea precedenta dar nu imi apare misiunea asta, nu pot sa o accept. si am levelul necesar.
stie careva din ce motiv, sau ce ar trebui sa fac.
astept un raspuns, spor la joc in continuare!


degeaba merg sa muncesc la tiparire ziar, daca nu am acceptat misiunea, (nu imi apare, si la maria ar trebui sa apara) nu?
 

DeletedUser20606

Guest
Verifica daca ai terminat misiunea precedenta. Aceea la care trebuie sa mergi la
Ferma lui Chivington. Mai trebuie sa ai in inventar si uniforma. Sper ca n-ai vandut-o.
 

DeletedUser

Guest
Trebuie sa fi facut inainte misiunea,,Capetenia,,in locatia Tabara Irkath(poz randul 2 in fiecare patrat) la care vei primi Palaria militara
Apare la Nenea fara o mana(nu mai stiu cum il cheama),dupa ce faci ,,Capetenia,,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am terminat misiunea aia de la care am primit palaria. am facut si uniforma.
niic daca o echipez nu imi apare misiunea.
c naiba sa fac? are legatura cu alte misiuni, care nu sunt in set de nu imi apare?
 

DeletedUser3746

Guest
Nu cumva ai prea multe misiuni acceptate (adica maximum, 10/10)?
 

DeletedUser

Guest
nu ma, nu am decat 5 misiuni activate.
am mers inapoi la iconul cu indian, unde am facut ultima misiune dar nu imi da nimic (pot da arata textul de final). si la statistici arata ca maria ar trebui sa-mi dea misiunea.
nu sh ce naiba are.
 

DeletedUser

Guest
1. Trebuie sa mergi la Lan de Porumb sa termini misiunea "O batalie castigata"
cerinte - culegator de porumb 3 ore
- 4 porumbi

2. Mergi la Tabara Irkatch si termini misiunea "Capetenia
cerinte - demoleaza barajul 3 ore 30 min
- 600 $

3. La nivel 32 Trebuie sa iti apara misiunea Chivington la nenea ala ciung .

Informatii suplimentare : http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_10
 

DeletedUser

Guest
am facut toate alea si de doua levele in coace astept sa-mi apara (am lv 34) si nu mi-a aparut. de aia intreb aici.
uniforma nu am vandut-o, desi misiunea ar trebui sa-mi apara si fara uniforma. aceea cu tiparire ziar.
 

DeletedUser16592

Guest
hyperion ai incercat sa mergi la ferma chivington?acolo ar trebui sa apara misiunea...

Ferma lui chivington este un impartitor de misiuni din fiecare sector de pe randul 2 spre NV.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu pot sa merg la ferma lui chivington din moment ce nu pot accepta misiunea pastorul brahms (care se poate accepta doar duminica). si nu imi apare.
habar n-am ce sa mai fac. deja ma dispera.
 

DeletedUser16592

Guest
Pentru misiunea pastorul brahms trebuie sa fi prezent la impartitorul de misiuni "fort vechi" in ziua de duminica.Fortul vechi se afla in fiecare sector de pe randul de jos,spre nordul sectorului
 
Sus