Misterul pustii de aur

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
vad ca ai idei!Gandeste-te la o continuare a misiunii cu pepita de aur!ar fi mai folositoare!Si nu zic ca este chiar asa de usor de facut munca aceea dar gandestete daca ai pus sansa de a gasi misiunea este de 1% in 30 min!nu?deci sunt sanse de 4% sa gasesti cheia in 2 ore!Ceea ce nu este imposibil!Poate daca veneai cu ideea asta inainte sa se gaseasca cheia la jefuitor de morminte poate era implementata!TOt contra raman

Aminteste-ti de catuse, cate zeci/sute de ore trebuie sa le cauti numai pentru a gasi o singura pereche? Iar apoi acea munca se va face disparuta. Bineinteles ca nu este imposibil, dar nu este nici usor.
 

DeletedUser

Guest
25450657.jpg


  • Pentru a continua misiuni va trebui sa ne rugam de 2x (30 de minute).
  • Urmatoarea munca va aparea doar cand a-ti incheiat misiunea precedenta si va disparea cand/daca veti gasi cheia numarul 3. => nu se va castiga prea mult timp profit de pe urma acestei munci:
21896180.png

17634521.jpg

Pentru a putea face aceasta munca va trebui ca indemanarile sa fie puse doar pe conducere si aspect, iar atributele pe carisma.Hainele sunt:
  • Acoperamand de cap din pene
  • Esarfa neagra
  • Geaca din piele de lux
  • Pantofi de sarlatan
  • Aparatori moi galbene pentru picioare
  • Curea maro cu pistoale
  • Maceta lui nat
  • Mustang
  • Elixir


AVANTAJE: O noua modalitate de a lua pusca de aur, o noua aventura.
DEZAVANTAJE: Gasiti voi destule, nu vreau sa va stric fericirea.

Scuzati claritatea pozelor, sunt facute in paint. :eek:






Interesant!Si destul de buna ideea PRO
 

DeletedUser12588

Guest
Contra deja este o misiune pentru ia se poate lua de la jefuitor si negustor si de la cufare deci Contra
 

DeletedUser

Guest
smg..daca nu ai facut la posturi aici :)) cat pt 3 stelute :))

referitor la misiune arata bine dar deja exista o misiune pt pusca deci......
 

DeletedUser

Guest
contra, nu mai are nici un farmec!!!

Eu m-am chinuit 150 ore sa iau toate itemele pentru cufar ( cheia 3, cufarul, harta comorii)

E prea usor ce zici tu acolo!
Pusca nu e facuta pentru toata lumea si nici nu trebuie, e un item special!s
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si cu [] cheile ce mai facem ? La ce mai folosesc ele . CONTRA !
 

DeletedUser

Guest
Si cu [] cheile ce mai facem ? La ce mai folosesc ele . CONTRA !

Tu citesti complet sau cate jumate?:eek: Cu cheile iti iei pusca de aur, eu am gandit o misiune in care sa primesti cheia 3, iar impreuna cu cheile 1 si 2 sa mergi mai departe si sa faci rost de pusca de aur.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Tu citesti complet sau cate jumate?:eek: Cu cheile iti iei pusca de aur, eu am gandit o misiune in care sa primesti cheia 3, iar impreuna cu cheile 1 si 2 sa mergi mai departe si sa faci rost de pusca de aur.:rolleyes:

Frate am vazut ... 1 % sa gasesti cheia prea usor trebuia sa pui 0.50 % sau ceva de genu' .
 

DeletedUser17554

Guest
Deci asta e discriminare:( doar cei pe impuscare au acces la misiune:( eu stiam ca pusca de aur e arma de fort nu conteaza vigoarea/impuscarea :(
 

DeletedUser

Guest
Deci asta e discriminare:( doar cei pe impuscare au acces la misiune:( eu stiam ca pusca de aur e arma de fort nu conteaza vigoarea/impuscarea :(

Cred ca te referi la acel npc, acolo sunt indemanarile care le are el, nu care trebuie sa le ai tu.
 

DeletedUser

Guest
NU mi se pare usoara misiunea
Iti recomand sa ramana valabila si prima misiune pt pusca si fiecare sa aiba de alea sau la 75 o iei mai greu sau la 100 mai usor

PRO
 

DeletedUser

Guest
Pro, e bine gandita, muncita, si de asemenea, are si biserica cu rugaciunile ei un rol.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus