Modificare formula batalie fort !

  • Autor subiect DeletedUser2097
  • Data de început

DeletedUser2041

Guest
Cum va fi misiunea pentru a moifica punctele? Banuiesc ca scoate perseverenta sigur, dar sper ca vor scoate si atributele, toti vor vrea sa se muta de pe full putere, nu se mai merita full putere doar pentru viata.

A fost misiunea deja
 

DeletedUser

Guest
ce se mai aude despre aceasta modificare?

cum e pe Beta? merge?
 

DeletedUser25610

Guest
si daca o sa avem toti punctele pe motrica o sa putem face cu totii munca: jefuitor de morminte? :O si muncile cu motrica?.... mi se pare cam ciudat
 

DeletedUser

Guest
si daca o sa avem toti punctele pe motrica o sa putem face cu totii munca: jefuitor de morminte? :O si muncile cu motrica?.... mi se pare cam ciudat

Si mie mi se pare ciudat sa pot face muncile cu motrica daca am punctele pe motrica. Ar trebui sa pot sa le fac pe cele cu comert, nu?
 

DeletedUser25610

Guest
vad ca nu intelegi ce vroiam sa zic... ce rost o sa mai aiba daca cei axati pe fort o sa poata sa-si gaseasca iteme rare cu jefuitor?
 

DeletedUser12588

Guest
faptul ca la jefuitor acuma sunt sanse foarte mici sa iti mai pice vreun item :)
 

DeletedUser

Guest
o sa vezi u daca nu stii sa gandesti logic...

Tu ești genul de om a cărui treaba e capra vecinului, nu a ta. Ce-mi pasa mie ca o sa găsească alții Itemuri valoroase in timp ce se duc la fort? Cu ce mă afectează pe mine asta?
 
Sus