Modificare penalizare

  • Autor subiect DeletedUser8304
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8304

Guest
Propun sa se modifice penalizarea aia cand ai 2 conturi.Sa nu se mai scada 2 nivele, sa se scada in exp.Una e cand ai lvl 120 si ceva xp aduna alta, e cand ai lvl 40.... Stiu un jucator care asa a patit, si-a facut un cont din greseala[sau sa se uite la ceva, nu mai stiu sigur]. Contul a fost descoperit dupa cateva zile, dupa ce el abandonase......contul nu a fost crescut de loc.
Avantajele cred ca sunt evidete si la fel si dezavantajele[care cred ca nu sunt, doar nu incep jucatori acum sa-si mai faca conturi]
 

DeletedUser

Guest
Ai un PRO din partea mea, chiar nu e corect ca unui player de 120 sa i se scada 2levele, iar unui "pici" de level 40 tot 2 levele ... ideea cu exp-ul este interesanta .;):shoot:
 

DeletedUser21007

Guest
pro pro si iar pro ar fi mai buna penalizarea in xp
 

DeletedUser

Guest
Scaderea lvl la cont consta in scaderea xp, deci , in final, tot acolo se ajunge. Nu se poate scadea xp fara sa se scada lvl. In plus, daca luam exemplu dat, la lvl 40 se scade mai putin xp fata de 120, stiti bine ca fiecare lvl are alocat un xp.
In plus, regulamentul prevede sanctionarea mai drastica a celor care au antecedente.
 

DeletedUser8304

Guest
Scaderea lvl la cont consta in scaderea xp, deci , in final, tot acolo se ajunge. Nu se poate scadea xp fara sa se scada lvl. In plus, daca luam exemplu dat, la lvl 40 se scade mai putin xp fata de 120, stiti bine ca fiecare lvl are alocat un xp.
In plus, regulamentul prevede sanctionarea mai drastica a celor care au antecedente.

eu am jucat pe lumea 3 cu fratele meu si am fost bana mi sau scazut 2 nivlele,am avut nivel 40.tot atunci am fost banat si pe lumea 5 unde jucam tot cu el[de-abea aparuse lumea]. aveam lvl 15 si tot 2 nivele mi-au fost scazute:blink:
 

lord ion

West Marshal
asta e ratia pentru astfel de infractiune!
2 nivele jos!
ce nu se intelege?
La Mandragore a explicat destul de clar...
asta ar mai trebui, sa modificam regulamentul la cererea telespectatorilor... ce ar mai urma?
incercati sa nu INCALCATI acest regulament!
bun, rau, asa cum e!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus