mudrige

DeletedUser

Guest
care poata sa puna niste rapoarte? cum sa ferit sa puna.plz mai am 50 de min pana ajung la el si vreau sal bat din prima.
multumesc;)


P.S probabil primul player care termina la lvl 38 misiunile:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si eu tot la lv ala am terminat,numa ca am ales decizia 2.
Nu e mare branza mudgridge,se zice ca jacob e mai tare.
Fereste capu,tinteste mana si umeri
 

DeletedUser4674

Guest
nu exista tactica
incerca sa aduni multe puncte pe ferire
 

DeletedUser

Guest
am 21 pe ferire!36 p reflex si 50 pe imuscare 50 aspect!
 

DeletedUser

Guest
Of of of... parca muriti daca nu-l bateti din prima... parca va da ceva mai mult... numai un pic daca dadeai CAUTA si iti aparea mudgridge peste tot... iar cel mai bine nu e sa ai "FERIRE"... cel mai bine daca te faci duelist este sa pui mult pe ASPECT, IMPUSCARE/VIGOARE, REFLEX/REZISTENTA...

TINTIREA SI REFLEXUL SUNT CALCULATE RANDOM... NU FACI CINE STIE CE CU ELE...

EX.: Eu, avand 56 la ASPECT, si cam 7 la tintire am reusit sa-l bat pe unu lovindu-l de 6 ori.... pe cand el m-a lovit de 3... asa ca...
 

DeletedUser

Guest
care poata sa puna niste rapoarte? cum sa ferit sa puna.plz mai am 50 de min pana ajung la el si vreau sal bat din prima.
multumesc;)


P.S probabil primul player care termina la lvl 38 misiunile:D

poti sa studiezi 1000 de rapoarte si nu-ti va ajuta la nimic personajul nu poate fi lovit si nici nu loveste de 2 ori consecutiv in acelas loc .
pozitiile la duel sunt alese aleatoriu asa ca bafta
 

DeletedUser

Guest
cumpara o arma mai buna ca doar ai o floreta ruginita

pe l2 vorbesc:D am deringer:D de precizie
Standard
Of of of... parca muriti daca nu-l bateti din prima... parca va da ceva mai mult... numai un pic daca dadeai CAUTA si iti aparea mudgridge peste tot... iar cel mai bine nu e sa ai "FERIRE"... cel mai bine daca te faci duelist este sa pui mult pe ASPECT, IMPUSCARE/VIGOARE, REFLEX/REZISTENTA...

TINTIREA SI REFLEXUL SUNT CALCULATE RANDOM... NU FACI CINE STIE CE CU ELE...

EX.: Eu, avand 56 la ASPECT, si cam 7 la tintire am reusit sa-l bat pe unu lovindu-l de 6 ori.... pe cand el m-a lovit de 3... asa ca...
[IMG]http://img530.imageshack.us/im...a nu ma nimerit iau dat 324:D puteti inchide
 
Ultima editare de un moderator:
Sus