Muntii Negri(INCEPE VANATOAREA DE COMORI)

  • Autor subiect DeletedUser12358
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12358

Guest
Am si eu o intrebare:am citit pe weststats ca,colierul aztec si comoara indiana se afla in cei 2 munti(arata pe weststats,si mai erau 2 mine si un put) dar pe harta imi apare doar un munte(2 mine si un put),inseamna ca e o greseala pe weststats sau punctuletul unde se afla celalalt munte se afla pe alt segment,iar daca nu,va rog sa imi spuneti unde se afla colierul aztec,respectiv comoara indiana. MULTUMESC
 

DeletedUser6410

Guest
Am si eu o intrebare:am citit pe weststats ca,colierul aztec si comoara indiana se afla in cei 2 munti(arata pe weststats,si mai erau 2 mine si un put) dar pe harta imi apare doar un munte(2 mine si un put),inseamna ca e o greseala pe weststats sau punctuletul unde se afla celalalt munte se afla pe alt segment,iar daca nu,va rog sa imi spuneti unde se afla colierul aztec,respectiv comoara indiana. MULTUMESC

e greseala pe west stat

Comoara se afla la jacob si colierul la Munte
 

DeletedUser12358

Guest
Pe weststats imi apare asa:2 poze cu munti,la prima trebuie sa inving pe cineva intr-un duel si primesc colierul,pe urma la cealalta trebuie sa am 25 perseverenta si primesc comoara indiana,dupa care trebuie sa il inving pe Jacob si imi da o alta comoara si haina aceea de aventurier,iar comoara de la Jacob imi trebuie pt o alta misiune de la Mugridge etc
 

DeletedUser12358

Guest
Puteti INCHIDE topicul

Am rezolvat problema nu exista un al doilea munte,colierul si comoara le primesti in acelasi loc,pe urma i-o dai lui Jacob primesti 1700 ex pe urma trebuie sa-l duelezi si sa recuperezi comoara ca sa i-o dai lu' Mugridge.....Il puteti inchide
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus