Nelamururi

  • Autor subiect DeletedUser759
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser759

Guest
Stie cineva ce inseamna cifrele de la armele de duel? Zice la bata putrezita: 3-9 pierdere! Si la granit: 1-15 pierdere! Ce inseamnna cifrele astea?

Reguli forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
damage-ul pe care il faci .. nu stu exact si nu inteleg ce vrea sa insemne "pierdere" .. dar stiu ca e vorba de damage.

Reguli forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pierde adversarul intre 1- 15, sa zicem, puncte de viata, energie. Pagubele produse.
 

DeletedUser1088

Guest
ba frate imi mai trb 4 puncte la fasole am bagat 3 si tot 4 imi arata imi bag ceva in masaaaa

Reguli forum
Plus limbaj, distractie placuta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
baga-ti tata.. fi rau.. Nici nu exista sansa sa fi bagat punctele in alte atribute... Dar daca o bagi in masa sigur te lasa sa muncesti.....
 

DeletedUser

Guest
S-a mai discutat.... Ti se cer 3 postere... Alegi munca unde le primesti.. Adica "Lipire afise"...

Fi atent tot timpul la ce e necesar.. Restul sunt ba povesti, ba indicii....;) Succes

@DIM: Tocmai vroiam sa-mi editez postul si sa spun si eu faza cu numele... Ar trebui inchis topicul.. Oricum ii un exemplu bun ce arata ce se intampla cand titlul nu e unul sugestiv
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
se pare ca topicul asta a devenit loc in care se pun intrebari legate de orice. asta se intampla cand nu pui titlu corect la topic :mad:


ba frate imi mai trb 4 puncte la fasole am bagat 3 si tot 4 imi arata imi bag ceva in masaaaa

fiecare munca are nevoie de anumite skill-uri. investeste doar in acelea daca vrei sa faci munca respectiva. tu probabil ai investit aiurea.

de lipit afise-am inteles, dar cum le dezlipim...?:confused:

dezlipirea de afise se face tot la munca "lipeste afise"
 

DeletedUser

Guest
Avertisment

Reguli forum

Nu cred ca-s asa greu de citit.
Inclusiv raspunsurile, in cazul in care raspundeti discutiilor neconforme, veti fi sanctionati.
Destul de clar?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus