Nimic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nu va mai chinuiti atat sa tot aduceti pe idei in the west pentru ca ele nu vor fi niciodata implementate deoarece admini pot doar sa inchida topicurile sa baneze si altele.Cei care se ocupa de joc sunt cei de la INNO si doar eu pot sa implementeze ceva nou...:confused:
 

DeletedUser

Guest
faza e chear daca nu se ia in calcul ceea ce propunem noi,oamenii vor continua sa posteze pt ca nu le poti interzice sa viseze......si pt unii,sa capete stelute :)
 

DeletedUser10054

Guest
Mda,*facepalm*. ideile sunt trimise la INNO apoi ei decid
 

DeletedUser

Guest
eru nu sunt de acord..eu am ramas placut surprins cand am vazut o idee a mea implementata..ca nu sor fi luat dupa mine si lea venit loor prin minte , asta e , dar stiu ca si eu am propus si e placut sa vezi luata in serios o idee a ta.
 

DeletedUser

Guest
Voi chiar nu stiti nimica...
Acest topic este pentru IDEI,nu vise.Admini i-au in serios orice jucator,dar lasa topicul(doar pentru comentarii) o saptamana(in cel mai rau caz il inchide imediat),iar dupa aceea il inchide.

Daca vedeti pe cineva ca,inchide imediat topicul,adminul a decis ca ideea dumneavoastra nu este buna,dar daca il lasa deschis un timp mai indelugat=>trimite ideea la INNO si dupa ce primeste raspunsul vine si ne zice(daca este NU{99% din cazuri} inchide topicul,daca este da{0,(1)% din cazuri} ne zice).

=>Noi putem sa postam idei,dar sa indeplineasca cerintele cerute de reguli pentru ca adminul sa inteleaga mesajul trimis de jucator(membru).

Postati,nu va tine nimeni in frau!
 

DeletedUser

Guest
eu nu am zis sa nu posteze ci doar ziceam ca in 99%din cazuri cei de la INNO nu ne asculta..."postati nimeni nu va tine in frau"...<3W:D
 

DeletedUser6433

Guest
54925d1269455077-poze-funny-godzilla-facepalm-godzilla-facepalm-face-palm-epic-fail-demotivational-poster-1245384435.jpg


Asta nu e o propunere...:|
Plus, ce te intereseaza pe tine ceilanti?lasa sa se bucure si ei
 

DeletedUser

Guest
Nu va mai chinuiti atat sa tot aduceti pe idei in the west pentru ca ele nu vor fi niciodata implementate deoarece admini pot doar sa inchida topicurile sa baneze si altele.Cei care se ocupa de joc sunt cei de la INNO si doar eu pot sa implementeze ceva nou...:confused:

Te-ai trezit tu acum sa ne spui noua asta.. ai vreo problema cu propunerile astea???? cine stie..poate cei de la INNO le place vreo idee .. dak e norocul sa implementeze o idee de a unui jucator...topic fara sens!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus