Noul vostru Community Manager

Syntex

Community Manager
Membru personal
Dragă comunitate The West,

Vreau să vă informez că m-au transferat de pe International aici, așa că preiau conducerea jocului și a echipei The West Romania. Sunt foarte fericit să fiu aici!

Sunt Community Management la InnoGames de aproape 5 ani. Am început ca Supporter la Tribal Wars, și am avut multe alte responsabilități la The West și Elvenar.
Dorința mea este de a crea un mediu prietenos pentru toată lumea. Intenționez să îmbunătățesc experiența de joc cu cooperarea și implicarea voastră; prin urmare, aștept cu nerăbdare sugestiile și ideile voastre, pe care sunt mai mult decât bucuros să le transmit departamentelor responsabile și să încerc să le implementez (dacă pot fi realizate de mine).

Dacă aveți întrebări, nelămuriri sau dacă doriți pur și simplu să discutați despre orice, nu ezitați să mă contactați prin intermediul sistemului de suport sau pe forum. Bineînțeles, și ceilalți membri ai echipei vor fi bucuroși să vă ajute cu orice. Aștept cu nerăbdare să începem colaborarea noastră și vă doresc multă distracție jucând The West!

Hai sa începem un an nou și mai bun împreună! La mulți ani 2024!

Cu toate cele bune, Syntex
Community Manager
Echipa The West
 
Sus