Noutăți în magazinul oup

lord ion

West Marshal
dc nu l-as fi cumparat de cel putin 2-3 ori,poate ziceam ca sunt baut dar imi aduc aminte perfect si vazand postarea ta de ieri,l-am cautat in inv si...surpriza..iar nu mai este...
NU se poate să dispară din inventar.
sfatul meu e să faci un tichet, se poate verifica.
eu de exemplu pe L1 îl am de 2 ori. nu știu de ce, fiindcă nu se poate vinde/upgrada.
 

batras

Trapper
Confunzi seturile, nu ai cumparat niciodata setul de magician, in plus, e nevandabil.
mdea...hai sa merg si pe varianta asta,desi cu exceptia unui set,max2 ce au fost la shop(de prin 2017-2018 pana in prezent),stiu ca nu-mi lipsea altceva....dar pana la urma ,atata timp cat sunt sanse de 0,01% sa ma insel,inseamna ca trebuie sa iau in seama si aspectul asta..oricum,multam de lamuriri ;)
 

Dagon96

Trapper
Oricum nu va lua nimeni la preturile alea. 10k oup 25%? :))
Adica faci 1 lvl din oup dupa 4 ani de jucat zilnic?
Cu pepite daca e tac-tu Socaciu poate faci 10-20 de nivele. Sau daca iti vinzi casa faci lvl 250. Si ii bati pe toti, si la fort si la duel si la tot :))
Tin sa te contrazic la partea cu oup-urile. Eu anul acesta la inceput aveam fix 0 oup iar acum am peste 10k...am si cheltuit cateva mii bune la anumite evenimente . Asa ca nu e cazul, doar ca 25% nu merita 10k oup in niciun caz :D
Plus ca poti avea doar 3000 de oup vărsate.
 

cozmaliviu

Trapper
Tin sa te contrazic la partea cu oup-urile. Eu anul acesta la inceput aveam fix 0 oup iar acum am peste 10k...am si cheltuit cateva mii bune la anumite evenimente . Asa ca nu e cazul, doar ca 25% nu merita 10k oup in niciun caz :D
Plus ca poti avea doar 3000 de oup vărsate.
mai taie din ele da-le ,,,,,,,
 
Sus