Now Playing

DeletedUser

Guest
exista topicul Now playing...:rolleyes::rolleyes: plagiatorule

uite-te aici

M-am uitat la datele in care au fost create si... al tau are primul post in 11.10.2008, 14:14:06 , iar al meu in 25.10.2008, 13:52:14 => al tau e primul. Ma mir ca nu l-am vazut. Scuze. Oricum, si tu ai plagiat pentru ca pe toate forumurile exista un topic de genul. Se poate inchide acesta!
 

DeletedUser

Guest
M-am uitat la datele in care au fost create si... al tau are primul post in 11.10.2008, 14:14:06 , iar al meu in 25.10.2008, 13:52:14 => al tau e primul. Ma mir ca nu l-am vazut. Scuze. Oricum, si tu ai plagiat pentru ca pe toate forumurile exista un topic de genul. Se poate inchide acesta!

:) Trebuie sa recunosc ca pe forum triburile ideea mi-a apartinut. Asa ca m-am plagiat singura mutandu-ma aici :)
Noapte buna! :)
np: Yann Tiersen - La dispute "Le Phare"
 

DeletedUser

Guest
M-am uitat la datele in care au fost create si... al tau are primul post in 11.10.2008, 14:14:06 , iar al meu in 25.10.2008, 13:52:14 => al tau e primul. Ma mir ca nu l-am vazut. Scuze. Oricum, si tu ai plagiat pentru ca pe toate forumurile exista un topic de genul. Se poate inchide acesta!

Pot unii temele pentru a nu fi 2 cu acelasi scop... Binenteles asta daca sunteti voi 2(Yami Kashim si Mutare Drake) deacord

Sa nu fiu off-topic: Deep Blue Something - Breakfast at Tiffany's
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
whatever, sheriff. Parca n-are rost sa ai 2 topicuri pe aceeasi chestie.
on-topic la off-topic? heheeh...good one

np: Tristania - the modern end "World Of Glass (Retail)"
 

DeletedUser

Guest
Pai pe alte forumuri ideea mi-a apartinut mie, pe altele altuciva. Nimeni nu poate spune ca el a fost primul care a creat, undeva pe un forum, pentru prima data un topic cu ideea asta.

Smokey, cum informatiile din cele 2 topicuri sunt de mare importanta, si cum cineva ar putea avea nevoie de ele in chestiuni foarte importante, cred ca trebuie unite :))

Ramane la cheful tau.
 

DeletedUser

Guest
np: Verdi, Giuseppe - Aïda, Act4 Sc2 - 3 O terra, addio, addio, valle di pianti
 

DeletedUser

Guest
np: Clannad - Theme From The Dolphin Connection "Themes"
 
Sus