Observatie!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
oare sunt singurul care observa o inegalitate intre armele albe si cele de foc?:D
consider ca cele de foc sunt net superioare:)
nu mi se pare corect asat deoarece...caz concret al meu...m-am axat pe vigoare care automat presupune arma alba si am observat ca armele de foc sunt mult mai buna si la damage si la bonusuri de indemanare:|
se poate creea un echilibru intre ele sau daca exista ceva ce nu stiu ziceti-mi si mie
cel putin poate pe w2 o sa fie daca aici nu se mai poate modif nimic
multumesc anticipat
nenea Devilish
 

DeletedUser

Guest
pai ar trebui sa fie o mare diferenta intre armele albe si cele de foc unde ai vazut duel in care sa bata de fix unu sa inceapa sa traga si altu sa fuga spre atacator :confused: mi se pare normal si in acelasi timp real
 

DeletedUser

Guest
pai ar trebui sa fie o mare diferenta intre armele albe si cele de foc unde ai vazut duel in care sa bata de fix unu sa inceapa sa traga si altu sa fuga spre atacator :confused: mi se pare normal si in acelasi timp real
nu-s deloc de acord cu matale:D
adminii?:Dun raspuns de la voi se poate?:D
 

DeletedUser

Guest
Armele albe sunt mai bune decat cele de foc.Dar dezavantajul armelor albe este ca exista foarte multe chesti de pus la gat care dau multe puncte la impuscare.
 

DeletedUser

Guest
nedreptati

se pare ca nu ai dreptate este nedreptate intre arme pentru ca sabia lui hernandos dupa cata stiu eu nu o are prea multi deci arma de foc ramane pe locul 1 la damage chiar daca o porti la nivel 78
 

DeletedUser7994

Guest
dar toporul care da cel mai mare damage din joc?de el ce zici?
 

DeletedUser

Guest
ai vazut tu multi cu arma aia de foc ???ca eu am mai vazut cativa cu spada lui hernandos de care poti face rost la lvl 57 si nici nu se stie cum gasesti pistolu asa ca shhh.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus