oras fantoma

lord ion

West Marshal
cum intru intr-un oras fantoma ca sa ma pot odihni?
cind dau click pe el imi apare "Ocupă oraşul fantomă" s.a.m.d....
eu nu vreau decit sa trag un pui de somn :confused:
 

DeletedUser

Guest
Bai omule tu nu citesti Help-ul?Nu poti dormi.Este parasit!Dute in unul cu oameni in el.
 

DeletedUser

Guest
Alea sunt orase facute de admini nu orase fantoma simple.Data viitoare explicate mai mult
 

DeletedUser

Guest
nu poti sa dormi intr-un oras fantoma, orasele fantoma in care se pot dormi sunt facute de admini la inceputul lumii cand nu este inca nici un oras infiintat, nu intelegi romaneste?:mad:
 

lord ion

West Marshal
nu poti sa dormi intr-un oras fantoma, orasele fantoma in care se pot dormi sunt facute de admini la inceputul lumii cand nu este inca nici un oras infiintat, nu intelegi romaneste?:mad:
fata, da inversunata mai esti fata :):D
nu toata lumea s-a nascut invatata, asa cum banuiesc ca s-a intimplat cu tine...
gata am inteles
off-topic, please
 

DeletedUser

Guest
Sper ca te-am lamurit acum>dai click oriunde cand iti apare imaginea , alegi camera si dai dormi
 

DeletedUser

Guest
fata, da inversunata mai esti fata :):D
nu toata lumea s-a nascut invatata, asa cum banuiesc ca s-a intimplat cu tine...
gata am inteles
off-topic, please

pai...cand vad ca unii deschid topicuri fara sa citeasca ce au gasit la functia cauta:))si ai mai scris si la celalalt topic..si nu m-am nascut invatata, in schimb u stiu de ce ai vrea sa dormi intr-un oras fantoma, tot dai bani:))
 
Sus