Pagina cu recorduri

DeletedUser28095

Guest
Salutare și scuzați de întârziere!

Pagina pentru recorduri poate fi găsită la adresa: https://wiki.the-west.ro/wiki/Recorduri
De asemenea, aș vrea ca recordurile să fie trimise în acest subiect de acum înainte. Subiectul anterior fiind închis.
Dacă aveți sugestii de categorii ce ar trebui / ar putea fi incluse, nu ezitați să îmi spuneți!

Toate cele bune,
Criminus
 

Dagon96

Trapper
dauna cea mai mare o are cozmaliviu, cea de 1074. Eu doar am primit cea mai mare dauna :D
eu ma uit la forum de pe un monitor de calculator si se vede mare si foarte clar imaginea de la tema cealalta de discutie, cea in care am postat screenshotul. Asa ca nu vad cum cineva a putut sa puna pe numele meu dauna respectiva :)
Mersi oricum
 

DeletedUser28095

Guest
dauna cea mai mare o are cozmaliviu, cea de 1074. Eu doar am primit cea mai mare dauna :D
eu ma uit la forum de pe un monitor de calculator si se vede mare si foarte clar imaginea de la tema cealalta de discutie, cea in care am postat screenshotul. Asa ca nu vad cum cineva a putut sa puna pe numele meu dauna respectiva :)
Mersi oricum
Mulțumesc de atenționare!
Nu am fost prea atent acolo.

Toate cele bune,
Criminus
 

batras

Trapper
dauna cea mai mare o are cozmaliviu, cea de 1074. Eu doar am primit cea mai mare dauna :D
eu ma uit la forum de pe un monitor de calculator si se vede mare si foarte clar imaginea de la tema cealalta de discutie, cea in care am postat screenshotul. Asa ca nu vad cum cineva a putut sa puna pe numele meu dauna respectiva :)
Mersi oricum

vezi..cand am zis eu sa pui o poza mai mare ca nu se vede bine....
 

AndreiCR

Greenhorn
Salutare și scuzați de întârziere!

Pagina pentru recorduri poate fi găsită la adresa: https://wiki.the-west.ro/wiki/Recorduri
De asemenea, aș vrea ca recordurile să fie trimise în acest subiect de acum înainte. Subiectul anterior fiind închis.
Dacă aveți sugestii de categorii ce ar trebui / ar putea fi incluse, nu ezitați să îmi spuneți!

Toate cele bune,
Criminus
Este posibil ca sa se adauge o scurtatura catre Recorduri din Pagina principala a site-ului?
Ar arata bine scurtatura pusa in dreapta paginii in categoria "Scurtături".
 

DeletedUser28095

Guest

1076 Duna in duel. Nicumur - Hawaii

16,811 puncte de experiență acumulat într-un duel.
Pulbere- Hawaii
Bravo băieți! Am actualizat :)

Este posibil ca sa se adauge o scurtatura catre Recorduri din Pagina principala a site-ului?
Ar arata bine scurtatura pusa in dreapta paginii in categoria "Scurtături".
Am pus în meniul din stânga în secțiunea Legături utile.
 
Sus