Perle de pe internet

DeletedUser

Guest
Aici postam ce chestii amuzante gasim pe diferite site-uri,gen TPU sau clopotel.de asemenea putem sa postam mess-uri mailuri si tot tacamul.Se accepta si videoclipuri de pe youtube.

Putem sa vorbim aici si despre cum putem creea noi perle pe diferite site-uri.

Acest topic se supuen total regulilor forumului.

Daca se poate va rog sa pastrati anonimatul.Incep eu:

cineva intreaba:
Am o problema. Idul meu este ram**.enach****

Saraca...are id.

Si acum ceva mai tare:

Sunt disperata! Aseara a venit prietenul meu la mine si ne-am uitat la un film. In timpul filmului el m-a strans in brate si eu am tras o basina si atunci am crezut ca intru in pamant de rusine. El s-a uitat foarte ciudat la mine si eu m-am uitat in alta parte. Dupaia l-am vazut punandu-si alarma la telefon peste 2 minute. Si cica l-a sunat maicasa sa se duca acasa ca are nevoie de el. La plecare nici nu ma pupat ca a zis ca se grabeste. Si ziua urmatoare nici nu ma mai sunat si nici nu a intrat pe mess.S-a suparat pe mine ca am tras partzu` crying(? Eu chiar nu am vrut. a fost un sentiment foarte jenant. Ajutativa cu un sfat crying!

si un raspuns pentru asta:

Http://www.youtube.com/watch?v=FB7rKMcNnak cred ca a fost ceva de genul asta de a fugit saracul baiat. =)) nu mai poooot =)) moooooooooor =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
gabytzu intreaba:
Cand faci sex cu o femeie ia dc tipa?:)))>?Adika dc o tipa?
 

DeletedUser

Guest
Intrebarea:

Buna tpu!Cum sa fac sa-i dau de inteles unui baiat ca imi place de el?plz dau fundita!

si acum raspunsul cel mai asteptat:

Te duci catre el cu un mers lasciv, in fata lui te faci ca te impiedici, cazi in genuchi incercand sa te tii de pantalonii lui(evident ii vei de jos) si incepi sa i-o **** pretinzand ca este doar un accident.
 

DeletedUser

Guest
Intreaba una:
,,Voi faceti sex in fund sau in "pisica"?''

Sau:
,,Buna,,,am si e o prob. am mouse dinacela fara fir,si am scos usb-ul ala sau ce e dinlaptop si nu mai stiu undelam pus... cum drq sa gasesk chichineta aaia? Ș))''
 

DeletedUser

Guest
,,Am o gargarita in fund da nu stiu daca am inghitit'o si apoi am facut treaba mare si a ramas intepenita acolo sau a intrat pe gaura de la slitz daca trag o basiee credeti ca pleaca sau trebuie sa o extrag cu penseta,,

Raspuns:
Extrageo cu penseta si gusto.
 

DeletedUser8304

Guest
"Wish intreaba:
Ce simti cand iti rupi \ata...cum te doarE>>>si cum bag pu&a in pasarika.adica cum o nimeresti?"

lauthebest intreaba:
Daca i-am facut sex oral unui barbat inseamna ca sunt gay ? mi-a spus ca imi da niste bani , dar nu mi-a mai dat nimic :( eu nu cred ca asta ma face gay :-> , sunt mai hetero decat toti de pe acest site...?

SABIN intreaba:
Vreau sa pun o intrbare numai pentru fete.Cat de mult va place sa vi se faca sex oral.Va pup pe toate.

jaqques05 intreaba:
Buna ma numesc Bogdan si pun o intrebare cat se poate de serioasa.

Ma masturbez ... iar dupa ce ajung la momentul acela de maxima excitare cand ma doare si *****ul umpic si simt ca imi pot da drumu o fac dar uneori nu elimin sperma si in alt caz o fac dar in cantitate foarte mica . Eu zic ca e ceva ciudat asa ca am zis sa ma consult cu voi! MULTUMESC!

cristina intreaba:
Cum pot saio frec prietenului meu ? adica pe pasi ,sunt incepatoare la acest domeniu si unde exact sa il ating ca sa il excit , adica ok pe ***** dar unde exact? cel mai explicit raspuns primeste funda

Klindworth99 intreaba:
Fetelor cum va plac baietzi mai grasi sau slabi?

Starbuck intreaba:
Dc imprimanta mea imi sifoneaza hartia? :( scz categoria

vladviorel intreaba:
Mai exista careva care dupa un act sexual sa urineze si sa aiba dureri :D

meDjBogdy43 intreaba:
Buna tpu.

M-am intepat cu ace in partea mov de pe pwla

Vb serios,nu fac misto

Ce fac?Se infecteaza?
 

DeletedUser8304

Guest
Madalina2 intreaba:
Prietenul meu e pisicofil si se da la pisica mea iar ea sta mult cu el.Sunt geloasa pe pisica mea.Ce sa fac?
 

DeletedUser

Guest
,,Salutari toata lumea.Vreau sa va intreb ceva.Pe mine de cand a inceput sa-mi creasca paru pe oua="coite" a inceput sa ma manance ouale"coitele" dar nu des foarte rar nu cred ca e ceva grav dar vreau sa stiu parerea voastra.SUNT VIRGIN am 13 ani

ps: am foarte mult par ,,

Raspuns:
,,Te lauzi ca ti-au dat flocii mah?,,
 

DeletedUser8304

Guest
Dany intreaba:
Cand fac sex cu iubita mea ea mereu face "văleuuuuuuuu văleuuuuuuuu vaiiiiiiii ce bine e. Hai dai mai tare, dai mai tare! Rade si plange in acelasi timp, curge transpiratia de pe ea, ma calareste si ma innebuneste de cap!

Ma dispera la culme, ce naiba e cu femeia asta?

Parca e bagata in priza si pusa pe replay!

Nu ma pot concentra deloc...
 

DeletedUser

Guest
,,Masturbarea duce la aparitia cosurilor?,,

,,Nu, freaca linistit.,,
 

DeletedUser8304

Guest
fantasTikBombastiK intreaba:
Salot tpuu, aj vrea za va cer sji voua sfatu in legatura cu gagikmea bombastika :X, e formoasa sau nu ? Bn nu prea cont ca eu doar o f* ut si cand ii dau la moie tin ochii inchisi sau ma uit pe tavan, da totus ca o parere personala asa, ii frumoasa sau nu i ?

http://postimage.org/image/22h20lyuc/

Uni miau zis ca seamana cu un monstartrak :|

:)Ce i aia ?
 

DeletedUser8304

Guest
GreenDay intreaba:
Buna . am 15 ani si nu mia venit prima mestruatie , . problema este ca ma masturbez , nu stiu de ce , e o placere. problema e ca imi tot curge sperma dar nu cand ma masturbez pe parcursul zilelor . Si tot imi curge in fiecare zi in continuare nu se mai opreste , va rog ce as putea face ?
 

DeletedUser

Guest
GreenDay intreaba:
Buna . am 15 ani si nu mia venit prima mestruatie , . problema este ca ma masturbez , nu stiu de ce , e o placere. problema e ca imi tot curge sperma dar nu cand ma masturbez pe parcursul zilelor . Si tot imi curge in fiecare zi in continuare nu se mai opreste , va rog ce as putea face ?

Asta am vrut sa o pun si eu.
 

DeletedUser

Guest
Salut tpu!

Peste cateva zile vine ziua iubitului meu:X:X



Care ma ajuta cu cateva idei pentru cadou?batting eyelashes (el nu prea poarta bratari,lantisoare,inele.)

Si raspunsul cel mai amuzant:

O m**e e intotdeauna bine venita atata vreme cat e din inima. faci m**e din inima?

_____________________________

@roland:nu inteleg,ala ii si baiat si femeie sau cum ?
 

DeletedUser8304

Guest
Lipicioasa intreaba:
Eram la cumparaturi cand un copil se uita ciudat la mine.sigur nu avea mai mult de 8 ani. A naibii ce perversi sunt copiii din ziua de azi ... spuneti de nu:x
=)))
@rege, e fata=)).. cred:))
 

DeletedUser8304

Guest
Bonnie intreaba:
Cume sa faci sex prima data? Cum se simte? dau funda.
 
Sus