Porecle

  • Autor subiect DeletedUser6748
  • Data de început

DeletedUser6748

Guest
Hai sa ne spunem poreclele:D Eu am destul de multe:Creastă,Ţepi,Freză,Caratistu' ,Pepe(Pepsi Lover:D) Emo:smile:mad:) Humunuku(De la recalama cu fanta -Jimmy Humuhumunukununukuapua)

si cred ca astea's toate:P

acum voi
 

DeletedUser

Guest
oke..

Edit:nu am porecla...sau poate doar una Germanu' (asta doar la scoala..m-am scutit 3 zile ca sa prind o excursie in Germania..a fost super..dar s-au ofticat colegii)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6748

Guest
noh...ideea era sa-ti spui poreclele:P
PS:AM omis o porecla de cand eram mai mic -Bunicuţa :D de la fotball
 

DeletedUser

Guest
mtV(sunt initialele numelui meu) ,brutal,rebelu,crestatu,intepatu,....etc.etc.
 

DeletedUser

Guest
fain topicu:)) bv...

poreclele mele sunt: in cls 2 butoias(eram gras).....in clasa a 7 tantar,,in prezent parinte,G man,comica:D
 

DeletedUser

Guest
<3W:eek:hm...ella din clasa a 8 a si pana in anul 2 de facultate nu cred o sa am alta..si nici nu imi amintesc de alta din trecut...mint in anul 1 de facultate colegele de modul imi spuneau bebe(eram f copilaroasa)
 

DeletedUser

Guest
bravo. modestule. ti se vede varsta in posturi.:|:|:|


si cum te striga colegi/profesori ? : "matematicianu' care nu greseste nimic, hai la tabla"

app. keysey e porecla mea.

LE: Ma refeream la Atticus
 

DeletedUser

Guest
in clasa a 3-4 mi se zicea femeia ca alergam ca o fata<3W
 

DeletedUser

Guest
Singura porecla care o am si e din cl a 3 e Beckham si sincer nu mai stiu exact de la ce a inceput
 

DeletedUser

Guest
ferves(cand eram mai mic asa imi spuneam aia mai mari), ferdy baiat frumos cand calare cand pe jos (Asa imi spune un om mai batran),fredy
 

DeletedUser

Guest
Poreclele mele sunt:
Cea mai folosita piciu ca-s mic de inaltime la varsta mea
oaie ca-s cret
berbec.. nu mai stiu de ce imi zicea asa
si vartej asta mi-o spuneau aia la fotbal.
 

DeletedUser1354

Guest
pletosu, papadie (astea leam primit pt ca pana la 13 ani era tot cu paru scurt , aproape chel, si de o vreme am parul lung, aproape plete)
si mi se mai spune betivu :)) (asta ii pentru ca mam luat la intrece cu un rocker la baut de teqouila si lam batut)
 

DeletedUser

Guest
Scooby (Imi puneam la toate jocurile numele Scooby-Doo, de la 7ani, acuma doar unii mai imi spun)
Sobo (Cand eram mic dadeam cu bulgari in autobuze, si unii soferi ne alergau, iar eu sa scap de unu m-am bagat sub o masina :)) iar un pr a zis in gluma uite sobolanu sub masina, si asa mia ramas pana la vreo 10ani)
Si acuma mi se spune Boxoru(My job) sau LoCk3d (imi spun aia care i-am cunoscut la CS)
Si in rest :P Dany
Edit : Mi se mai zicea "Sico" pentru ca am 2 veri (29ani , 18ani) si ii cheama Sico, asa ca mi-au zis si mie Sico al mic :))
 
Sus