Postul zilei

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser24995

Guest
Te-ai uitat putin in urma sa vezi ce perle au postat altii? Chestia aia ce ai postat-o tu mi se pare penibila...

Doamne..eram sigur ca asa se intampla.
Cel cu clasa a II-a,vezi-ti de lungul nasului te rog.
In primul rand : Am vazut ca voua vi se par super amuzante doar postarile voastre;sunteti 4-5 pe-aici mai activi si daca mai apare unul,faceti urat.
In al 2-lea rand titlul e "Postul zilei",nu vad unde ar scrie ca trebuie sa fie ceva de care sa razi o saptamana. Poate insemna cea mai mare prostie spusa pe ziua de azi sau poate insemna o chestie amuzanta.
Nu stiu de ce sariti asa. Iar daca sunt catalogat dupa copy-paste-ul asta,ar trebui sa stiti sau sa invatati ca un om nu se judeca asa,la prima vedere.(ma refer la inteligentul cu clasa a II-a,pun pariu ca ma crezi un retard;ca de..doar unii sunt destepti).
Stati calmi ca nu va mai stric rostul pe-aici,am trimis un mesaj catre admin si sper sa-mi fie ascultata rugamintea: si anume aceea de a-mi sterge dansul postarile.
Spor la colectat perle,si aveti grija ca rasul ingrasa. ;)
Salutare tuturor.
 

DeletedUser

Guest
Doamne..eram sigur ca asa se intampla.
Cel cu clasa a II-a,vezi-ti de lungul nasului te rog.
In primul rand : Am vazut ca voua vi se par super amuzante doar postarile voastre;sunteti 4-5 pe-aici mai activi si daca mai apare unul,faceti urat.
In al 2-lea rand titlul e "Postul zilei",nu vad unde ar scrie ca trebuie sa fie ceva de care sa razi o saptamana. Poate insemna cea mai mare prostie spusa pe ziua de azi sau poate insemna o chestie amuzanta.
Nu stiu de ce sariti asa. Iar daca sunt catalogat dupa copy-paste-ul asta,ar trebui sa stiti sau sa invatati ca un om nu se judeca asa,la prima vedere.(ma refer la inteligentul cu clasa a II-a,pun pariu ca ma crezi un retard;ca de..doar unii sunt destepti).
Stati calmi ca nu va mai stric rostul pe-aici,am trimis un mesaj catre admin si sper sa-mi fie ascultata rugamintea: si anume aceea de a-mi sterge dansul postarile.
Spor la colectat perle,si aveti grija ca rasul ingrasa. ;)
Salutare tuturor.

Aha. Vezi ca just4fun e plecat. Am mai suparat unu'! Postul zilei!
 

DeletedUser

Guest
Doamne..eram sigur ca asa se intampla.
Cel cu clasa a II-a,vezi-ti de lungul nasului te rog.
In primul rand : Am vazut ca voua vi se par super amuzante doar postarile voastre;sunteti 4-5 pe-aici mai activi si daca mai apare unul,faceti urat.
In al 2-lea rand titlul e "Postul zilei",nu vad unde ar scrie ca trebuie sa fie ceva de care sa razi o saptamana. Poate insemna cea mai mare prostie spusa pe ziua de azi sau poate insemna o chestie amuzanta.
Nu stiu de ce sariti asa. Iar daca sunt catalogat dupa copy-paste-ul asta,ar trebui sa stiti sau sa invatati ca un om nu se judeca asa,la prima vedere.(ma refer la inteligentul cu clasa a II-a,pun pariu ca ma crezi un retard;ca de..doar unii sunt destepti).
Stati calmi ca nu va mai stric rostul pe-aici,am trimis un mesaj catre admin si sper sa-mi fie ascultata rugamintea: si anume aceea de a-mi sterge dansul postarile.
Spor la colectat perle,si aveti grija ca rasul ingrasa. ;)
Salutare tuturor.
Uite, postul zilei ^
(Greselile gramaticale nu sunt nici amuzante, nici perle)
 

DeletedUser

Guest
Doamne..eram sigur ca asa se intampla.
Cel cu clasa a II-a,vezi-ti de lungul nasului te rog.
In primul rand : Am vazut ca voua vi se par super amuzante doar postarile voastre;sunteti 4-5 pe-aici mai activi si daca mai apare unul,faceti urat.
In al 2-lea rand titlul e "Postul zilei",nu vad unde ar scrie ca trebuie sa fie ceva de care sa razi o saptamana. Poate insemna cea mai mare prostie spusa pe ziua de azi sau poate insemna o chestie amuzanta.
Nu stiu de ce sariti asa. Iar daca sunt catalogat dupa copy-paste-ul asta,ar trebui sa stiti sau sa invatati ca un om nu se judeca asa,la prima vedere.(ma refer la inteligentul cu clasa a II-a,pun pariu ca ma crezi un retard;ca de..doar unii sunt destepti).
Stati calmi ca nu va mai stric rostul pe-aici,am trimis un mesaj catre admin si sper sa-mi fie ascultata rugamintea: si anume aceea de a-mi sterge dansul postarile.
Spor la colectat perle,si aveti grija ca rasul ingrasa. ;)
Salutare tuturor.
Postul zilei e facut pentru a posta momente amuzante in joc sau de pe forum cu scopul de a rade . Ai inteles ideea ? De a rade ...
 

DeletedUser24995

Guest
Uite, postul zilei ^
(Greselile gramaticale nu sunt nici amuzante, nici perle)

Sincer,ma doare in fund ca mi-ai gasit tu greseli. Am lucrat doua nopti,e normal sa gresesc.(in caz ca te referi la mine)
Iar cat despre greseala lui,nu am postat pt ca a scris "preseinte" ci pt ca el in loc de "primar" se numeste "presedinte".
 

DeletedUser

Guest
Sincer,ma doare in fund ca mi-ai gasit tu greseli. Am lucrat doua nopti,e normal sa gresesc.(in caz ca te referi la mine)
Iar cat despre greseala lui,nu am postat pt ca a scris "preseinte" ci pt ca el in loc de "primar" se numeste "presedinte".

Nu mai vorbi despre greselile altora cand si tu gresesti domnule perfectiune .
 

DeletedUser2041

Guest
Daca mai continuati sa va jigniti, ramaneti si fara jucaria de aici.

Eventualele reclamatii legate de forum se fac la suport, nu pe forum, nu prin mesaje private cate admini.
 

DeletedUser24995

Guest
Nu mai vorbi despre greselile altora cand si tu gresesti domnule perfectiune .

Soi Fon,nu stau sa-ti demonstrez tie ca stiu sa stiu corect.
Ti-am spus ca am lucrat 2 nopti,e normal sa gresesc.
Si cu parere de rau Soi Fon..eu nu am zis ca sunt perfect..

xShteff daca just4fun e plecat,revine el.
 

DeletedUser2041

Guest
Soi Fon,nu stau sa-ti demonstrez tie ca stiu sa stiu corect.
Ti-am spus ca am lucrat 2 nopti,e normal sa gresesc.
Si cu parere de rau Soi Fon..eu nu am zis ca sunt perfect..

xShteff daca just4fun e plecat,revine el.

Am scris ceva mai sus, citeste.
Ai vreo problema, te ascult pana apare just4fun.

Va rog sa va limitati la postari si discutii pe seama acelor postari. Fara jigniri si corectii gramaticale.
 

DeletedUser

Guest
[23:53] RotiTheKid: "buna.daka imi tai venele mor pe lok?ce o sa se intample daca nu mor?va rog sa-mi ras cat mai curand.multumesc?"
 

DeletedUser

Guest
4iMnB.png


Nu stiu daca a fost just4fun al nostru, da' daca a fost imi place titlul :)))
 

DeletedUser2948

Guest
[10:59] richardo30: sal
[10:59] popescumircea: salut
[10:59] richardo30: ce noroc ai cu tot echipamentul tau ?
[11:00] popescumircea: 8737
[11:01] richardo30: putin, cu bonus activ depasesti 10.000

Wtf?!
 

DeletedUser2948

Guest
[17:40] dorel89: exista programe de dl-at siteuri
[17:40] dorel89: chiar daca se inchide sit-ul , il ai salvat pe pc

Altul...program de download'at "sit"-uri :))
 

Deleted User - 1011126

Guest
[10:59] bombasticul03: frate deci eu sunt prieten foarte bun cu CrazyEmoticon si stii ca el isi doreste foarte mult cureaua lui Munny.Si am vrut sa o iau de la tine (prin tzeapa)dar nu cu intentii rele si mia zis ca esti un prieten foarte de treaba si ca nu meriti inca o tzeapa.
Da si te sfatuiesc sa nu faci niciodata asa ceva.Azi lam fraierit pe unu da te rog nu mai zi la nimeni. Si acm am luat Pepeer boxu lui Allen la minim
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
[13:31] vladutzz18: Salut.As vrea sa iti prezint un site cu ajutorul caruia poti castiga licente pentru jocuri absolut GRATUIT.Tot ce trebuie sa faci este sa intri pe urmatorul link si sa dai propriul tau referal mai departe. Linkul este : <site100%real> Succes!!
[13:32] Calibraxxl: sa vina banul, sa vina banul
[13:33] vladutzz18: nu e pt bani asta
[13:33] vladutzz18: da steamuri pt jocuri


Doamnelor si domnilor! Doamnelor! Cea ma inoua inventie de pe net! Jocurile care functioneaza pe baza de aburi!
 

DeletedUser

Guest
[19:44] Sagace: a vrut sa te tepuiasca cu haina gri?
[19:45] omahilda: am pus-o la piata , si mi-a raspuns ca nu o vrea nimeni , dar nori=oc cu christian1983 ca a zis ca e tepar , ca am retras oferta
 
Sus