Poza de la caracter

  • Autor subiect Old Shaterhand
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze ca sriu aici dar am o nelamurire:
Daca am ales o clasa de caracter,cavaleristul,si vreau so schimb,sa ma pun duelant,cum fac asta?:confused:
 

DeletedUser

Guest
cum nu se poate?!?!?!?!?!???????????????????????????????:mad:dar la instructiuni scria ca se poate de la setari!vreau sami schimb clasa de caracter!chiar nu se poate?

hai va rog eu!!!spunetimi ca se poate!:mad:

incearca sa eviti pe viitor dubla postare. foloseste optiunea de editare a postarii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
"Aici îţi vezi poza actuală a caracterului tău. Aceasta poate fi modificată la setări. Există trei bare: bara de viaţă, cea de energie şi cea care îţi arată punctele de experienţă actuale. Dacă treci cu mouseul peste ele vei primi mai multe informaţii."


Asta scrie la instructiuni!!!cum fac asta?!:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bai tu stii sa citesti macar ?

"Ai ales deja o clasă. Alegerea unei clase de caracter, a unei poze de profil şi a genului nu sunt valabile."

Scrie asa ceva pe ecranul tau ???
Nu te obosi sa scrii ca "DA" , stim , si stim ca nu intelegi gramada aia de cuvinte pusa acolo ... ufff
Ti-ai primit raspunsul .
Spor !
 

DeletedUser

Guest
singura "chestie" pe care o mai poti face este ca dupa level 14 sau 15 ( nu stiu exact) sa mergi la saman unde contra cativa $ poti sa modifici pct. de la atribute.
-asa ai sa fii gropar,vacar etc cu aptitudini de duelent;)
 

DeletedUser

Guest
adica poti deveni o "strutocamila" in toata regula?

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

sanctiune pentru spam

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca e sa-mi stergi contul, macar sa stiu si eu de ce!

adica poti deveni o "strutocamila" in toata regula?

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

sanctiune pentru spam


adica pot sa am o poza dar sa am abilitati specifice altei clase? sau nici asta nu-i in legatura cu topicul?
si ce se intampla ca nu pot accesa sectiunea cu "regulile forumului"? m-a restrictionat cineva pe undeva?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus