Poze Amuzante Cu The-West

  • Autor subiect DeletedUser3941
  • Data de început

DeletedUser6748

Guest
Degeaba esti la cea mai buna lovitura primita si cel mai mare damage primit daca nu esti si la cea mai buna lovitura data :D
 

DeletedUser

Guest
99818722.png
 

DeletedUser

Guest
da stiu:cool:
e frumos. stiu si in cine a dat in halul ala

dar nu detine el recordul
are cienva pe lumea 1 3000 si ceva
 

DeletedUser

Guest
chiar nu stiu de ce am sters numele orasului :)
nu e mare lucru sa ma cauti
 

DeletedUser8160

Guest
Degeaba esti la cea mai buna lovitura primita si cel mai mare damage primit daca nu esti si la cea mai buna lovitura data :D

Acela a fost orasul meu natal, am iesit din el cand aveam cam lvl 30 si aveam flinta de precizie nu prea puteam sa dau peste 100 dmg :(...acum sunt fericit ca m-am razbunat pe primarul orasului care tot ma punea sa donez bani :) :)
 

DeletedUser

Guest
Acela a fost orasul meu natal, am iesit din el cand aveam cam lvl 30 si aveam flinta de precizie nu prea puteam sa dau peste 100 dmg ...acum sunt fericit ca m-am razbunat pe primarul orasului care tot ma punea sa donez bani

Oooo,da,stiu ce zici:Dsi eu cand jucam pe lumea 2,inainte sa ma las si sa ma reapuc iar pe l4,eram Mexican si sefu' orasului era un Bounty hunter de lvl 51,destul de slab la nivel,dar facea minuni cu Cutitul de aruncat,si ne punea sa donam 200 de dolari pe zi,altfel iesea din oras,mergea la aliante si ne duela pana de lesina de vreo 10 ori,si apoi venea inapoi,mie mi s-a intamplat -.-'cam 15% asta era motivul pentru care m-am lasat,pentru ca fiind soldat vroiam duel si aveam nevoie de oras,daca ieseam chiar ma lesina la fiecare 2 zile,nu stiu ce s-a intamplat cu el,dar sigur e ca gresala lui a fost ca s-a apucat pe l4 fiind muncitor,iar acum il duelez si eu in fiecare zi pentru razbunare,:rolleyes:scuze de off dar chiar habar n-am sa fac imagini de-astea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ulât, lău plimal, de ţe să doneze eu bani când poate să`i păstrez să "fiu cel mai bogat"...v`a maltratat nesimţitu` de primar, cică să construiţi oraşu` :)) avea chef de caterincă :))
 

DeletedUser8160

Guest
Oooo,da,stiu ce zici:Dsi eu cand jucam pe lumea 2,inainte sa ma las si sa ma reapuc iar pe l4,eram Mexican si sefu' orasului era un Bounty hunter de lvl 51,destul de slab la nivel,dar facea minuni cu Cutitul de aruncat,si ne punea sa donam 200 de dolari pe zi,altfel iesea din oras,mergea la aliante si ne duela pana de lesina de vreo 10 ori,si apoi venea inapoi,mie mi s-a intamplat -.-'cam 15% asta era motivul pentru care m-am lasat,pentru ca fiind soldat vroiam duel si aveam nevoie de oras,daca ieseam chiar ma lesina la fiecare 2 zile,nu stiu ce s-a intamplat cu el,dar sigur e ca gresala lui a fost ca s-a apucat pe l4 fiind muncitor,iar acum il duelez si eu in fiecare zi pentru razbunare,:rolleyes:scuze de off dar chiar habar n-am sa fac imagini de-astea

Dumnezeu iti da intodeauna ocazia sa te razbuni :P, acum am lvl 37 si nu mai pot sa-mi atac primarul :), of...
 

DeletedUser8160

Guest
puscaa.png

Frumoasa pusca :rolleyes: prima oara cand o vad la un jucator poate intr-o zi am sa o vad si eu pe mine.Sczue ca nu am postat unde trebuie dar nu am chef sa stau sa caut topicuri
 

DeletedUser1708

Guest
pai pusca aia este primita la misiunile de la clasa de caracter duelist;))
 
Sus